Spojte se s námi


Bundesliga

Velká posila pro Real Madrid? Gigant z La Ligy k sobě láká hvězdu Bayernu, která je nespokojena s platem

Real Madrid má už nyní téměř zajištěné dvě letní posily. Tou první je Kylian Mbappé, který před několika dny definitivně oznámil svůj odchod z PSG. Podle posledních zpráv na Santiago Bernabeu zamíří také Alphonso Davies z Bayernu Mnichov.

Publikováno

dne

Real Madrid má už nyní téměř zajištěné dvě letní posily. Tou první je Kylian Mbappé, který před několika dny definitivně oznámil svůj odchod z PSG. Podle posledních zpráv na Santiago Bernabeu zamíří také Alphonso Davies z Bayernu Mnichov.

Alphonso Davies má v Bayernu platný kontrakt do konce června roku 2025 a v posledních dnech s bavorským gigantem jednal o jeho prodloužení.

Jak se ale zdá, kanadský obránce se na podmínkách nové smlouvy s aktuálně druhým celkem bundesligové tabulky nedohodne. Vedení německého velkoklubu podle serveru Diario AS totiž v minulosti častokrát hráčům ustupovalo v požadavcích ohledně nové dohody.

To ale údajně nyní skončilo. Bayern totiž Daviesovi nehodlá ustoupit, agent třiadvacetiletého krajního beka žádal 13 milionů eur ročně.

Dostupné možnosti tak aktuálně sonduje Real Madrid, který je podle zahraničních zdrojů se španělským gigantem už dohodnutý na přestupu.

Situace je v tomhle ohledu totiž poměrně jednoduchá. Pakliže Davies v Mnichově prodloužení smlouvy nepodepíše, bude v následujícím letním přestupovém okně na prodej, aby příští rok neodešel zadarmo. A to je pochopitelně pro Real velmi výhodné.

Uloví Real Madrid další posilu?

Real Madrid tak v létě pravděpodobně uloví další posilu. Jednou nohou v hlavním městě Španělska už je hvězdný Kylian Mbappé, jenž na konci sezóny opustí Paris Saint-Germain.

A přestože letní přestupové okno ještě nezačalo, Real si velmi pravděpodobně už nyní zajistil i druhou výraznou posilu. A tedy Kanaďana Daviese.

Nutno podotknout, ani Real Madrid Daviesovi nenabídne požadovaný plat. To ale údajně rodákovi z Buduburamu nevadí, na potenciálním angažmá v Madridu totiž vidí řadu jiných výhod. Mezi nimi je mladý kolektiv nabitý hvězdami, přátelství s Davidem Alabou a zkrátka život v hlavním městě Španělska.

Zdroj: Diario AS, X, Transfermarkt

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.