Spojte se s námi


Fortuna liga

Václav Kotal: Naše postavení v tabulce je špatné. Musíme to nějak vylepšit

Publikováno

dne

Sedmašedesátiletý trenér pražské Sparty Václav Kotal v rozhovoru po remíze 3:3 s Viktorií Žižkov hodnotil i postavení svých svěřenců v naší nejvyšší soutěži.

zdroj: sparta.cz

Sparta odehrála v přípravě celkem pět zápasů, z nichž čtyři vyhrála. Neuspěla pouze v duelu s Viktorií Žižkov, jenž nakonec skončil remízou 3:3.

V posledním přípravném zápase se gólově prosadil Michal Sáček, Benjamin Tetteh a Bořek Dočkal. Trenér Kotal ovšem prozradil, že základem je obrana.

„Nejsem spokojený. Nemá smysl to víc rozebírat takto v rozhovoru, uděláme to interně. Třeba obranná fáze je věcí celého mužstva, otázkou správné postavení, okamžitého přepínání do obrany. To je základní věc, bez kvalitní obranné fáze to nepůjde.“

Bývalý trenér Brna či Jablonce se vyjádřil i k postavení Sparty v tabulce Fortuna ligy, kde se již příští týden utká s Viktorií Plzeň.

„Sparta je klub, který má nějaké jméno, naše postavení v tabulce je špatné. Jsem sparťan a vadí mi to. Musíme to nějak napravit, přistupovat podle toho k zápasům a vyřešit naši situaci.“

Reklama

Oblíbené