Spojte se s námi


Fotbal

V minulé sezoně Arsenalu nevěřil, letos ho Gary Neville vidí na titul

Tradiční předsezónní predikce expertů Sky Sports nabídly jedno velké překvapení. Byť většina anglické veřejnosti favorizuje v boji o titul Manchester City, Gary Neville to vidí jinak. A to je vzhledem k blízké minulosti šokující.

Publikováno

dne

Tradiční předsezónní predikce expertů Sky Sports nabídly jedno velké překvapení. Byť většina anglické veřejnosti favorizuje v boji o titul Manchester City, Gary Neville to vidí jinak. A to je vzhledem k blízké minulosti šokující.

I když vedli o pět nebo dokonce osm bodů, ve vítězství Gunners nevěřil. Z bývalého vynikajícího beka si proto anglická veřejnost dělala srandu, jelikož jako jediný po celou minulou sezónu favorizoval Manchester City.

Kolega z týmu expertů Sky Sports Jamie Carragher byl toho názoru, že jako bývalý hráč Manchesteru United nepřeje úspěch Arsenalu. Čas ale ukázal, že byly jeho predikce správné.

O to více překvapivé bylo, když letos Neville ve své predikci na začínající sezónu zařadil na první příčku právě Arsenal. Argumentoval to tím, že trojice Declan Rice, Kai Havertz a Jurrien Timber jsou kvalitní posily, které týmu chyběly.

„Myslím si, že Arsenal vyhraje ligu, Citizens budou druzí. Kdybych měl vsadit život, zvolím City, ale jinak věřím Arsenalu,“ řekl Neville v Youtube show Sky Sports.

Neville spolu s kolegou Carragherem a expertkou Sky Sports Karen Carneyovou tipoval vedle prvního místa celou TOP 6, sestupující týmy, nejlepšího střelce, nejpovedenější přestup a největší příjemné překvapení.

S ohledem na Nevillova slova zařadil do kolonky „nejlepší přestup“ záložníka Rice, který do Gunners přišel z West Hamu. Carragher zvolil Jamese Maddisona z Tottenhamu a Carneyová novou jedničku Red Devils Andrého Onanu.

Nevillova predikce postavená na kvalitních posilách se ale lehce zhroutila. Timber totiž kvůli zranění z prvního kola zmešká velkou část sezóny. Stoprocentně připraven navíc není ani druhý levý bek Oleksandr Zinčenko.

Zdroj: Sky Sports

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.