Spojte se s námi


Fortuna liga

V Baníku prodloužily dvě opory smlouvu: Baroš na rok, Laštůvka na dva

Publikováno

dne

Dva z důležitých článků baníkovské soupisky a nejzkušenější hráči mají nové smlouvy. Útočník Milan Baroš prodloužil kontrakt o rok, brankář Jan Laštůvka o roky dva.

Jsme velice rádi, že spolupráce s oběma hráči bude pokračovat. I v sedmatřiceti letech jsou pořád na hřišti nesmírně platní, díky jejich dlouhodobé vazbě na Baník jsou duší mužstva a přirozenými lídry týmu na hřišti i v kabině. Nepochybujeme o tom, že Baníku i v dalším období odvedou skvělé služby a vážíme si toho, že je tu máme,uvedl na webu Baníku sportovní ředitel Marek Jankulovski.

Baník tak může nadále těžit z nepřeberných zkušeností a kvalit obou sedmatřicetiletých hráčů. Milan Baroš je jistě za zenitem, trápí ho zdravotní problémy, ale když nastoupí, na hřišti je to hned znát. Laštůvka po příchodu ze Slavie Baníku výrazně pomohl k záchraně a ve skončené sezóně pak i pátému místu tabulky.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.