Spojte se s námi


Fotbal

Únik Poborského, nebo bomba Baroše. Nejhezčí góly Čechů v Premier League

Publikováno

dne

Gól Matěje Vydry byl ve středu vyhlášen nejhezčím gólem Premier League za měsíc únor. V dnešním článku Vám představím jiné hezké góly, které dali čeští hráči v anglické nejvyšší soutěži.

Zdroj: fkmb.cz

Roku 2004 vstřelil opravdu bravurní gól Patrik Berger, jenž působil v Portsmouthu. Zády k bráně si nahodil míč do vzduchu a následně parádním volejem vymetl prostor pod břevnem.

Roku 1996 se předvedl jiný legendární Čech, Karel Poborský. Eric Cantona mu na polovině hřiště poslal míč do běhu a on po sprintu tvrdou ranou propálil brankáře Leedsu.

I Marek Matějovský ukázal v Premier League své kvality, roku 2008 se blýskl poradním volejem. Jeho spoluhráč poslal míč z levé strany vápna na pravou, odkud ho český záložník napálil do levé šibenice.

Stále aktivně hrající Milan Baroš ohromil Anglii krásným gólem, v září roku 2004 jím rozjásal příznivce Liverpoolu. Za vápnem si míč navedl na pravou nohu a krásnou, utaženou střelou ho poslal přímo k levé tyči.

Jeden z nejlepších českých fotbalistů vůbec, Tomáš Rosický, dal jeden ze svých nádherných gólů v londýnském derby se Spurs. Po sklepnutí Chamberlaina míč z voleje napálil prudkou ranou k levé tyči, Hugo Lloris neměl šanci.

Na závěr již nutné připomenout si ještě jeden gól Patrika Bergera. Tentokrát v dresu Liverpoolu si elegantně zpracoval míč a následně ho z třiceti metrů poslal tvrdou střelou k pravé tyči.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.