Reklama

Unáhlila se Sparta? Tetteh v Turecku zatím září

Benjamin Tetteh se v létě natrvalo stal hráčem tureckého Malatyasporu, kam přestoupil z pražské Sparty. A tento krok se zatím zdá být velmi povedený, protože v Turecku si vede znamenitě.

Superliga má zatím za sebou neúplných pět kol a Tetteh už se v ní zvládl prosadit celkem třikrát! A to ještě minulý týden vynechal vinou zranění zápas proti Besiktasi.

V Malatyasporu je prozatím nejlepším střelcem týmu a v Superlize mají v tomto ročníku na kontě více gólů pouze tři hráči.

Pokud si zvládne ghanský útočník udržet takovouto produktivitu, určitě se v kariéře může ještě posunout výš.

Vždyť je mu teprve čtyřiadvacet let a s jeho fyzickými parametry může být zajímavým zbožím pro ostatní kluby.

Angažmá ve Spartě mu vyloženě nevyšlo, ovšem v Turecku si zatím počíná velmi dobře a uvidíme, zda své výkony zvládne zopakovat.

Zdroj: Livesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Je to kopyto.Dal 3 branky na začátku sezony a dělají se závěry.Možná mu sezona vyjde jedna, ale dlouhodobě na to nemá.

 2. Je zajímavé že angažmá ve Spartě poslední 3 roky nevychází 14 “posilám” z 19 !! Čím to asi bude ?!

 3. Je to střevo, všichni jsme byli svědky toho, jak je líný. 5 zápasů a 3 goly mohou být pravděpodobně díky štěstí. Zhodnotte ho po 20 zapasech a uvidíme, jestli bude mít na kontě alespoň 15 gólů nebo 3

  • V Turecku se tomu, kdo dává góly, promíjí, že je většinu zápasu neviditelný. To Tettehovi vyhovuje.

   • Promíjí se to všude, ale u v naší lize je nedával dlouhodobě.Otázkou je co píše Millvall, ale nemyslím si že u něho by hrálo jakoukoli roli sparťanské prostředí, v té době atmosféra v týmu a jiný věci.Je to prostě kopyto bez techniky, zpracování míče, a jako útočník do hry už vůbec ne.
    Má jen fyziycké předpoklady, rychlost, ale v ní je pro něho práce s míčem špatná.
    Nepromněval ani spoustu šancí, ale to mohlo být právě i tehdejší atmosférou která tehdy v tomto klubu panovala.
    Nejsem si jist ale jeho trenoval Stramacioni a i po jeho odchodu ta atmosféra nebyla nijak výborná.
    V tomto se za Rosického zlepšilo aspon toto.

  • Myslím že nemáš pravdu. Když se vyjde z posledního jeho derby se Slavii tak tam ukázal svoje možnosti. Je jasné že byl schopnější než všichni hrotaci co si nechali. Půlkrab Julis a další. Další z chyb TR a spol. Neumi odhadnout co v hráči je.

 4. To ukazuje práci na Spartě.!!! Rosický s Vrbou to totálně dodělávají. Pokud chtějí pomoci Spartě měli by rezignovat.!!

 5. Zato Sparta nemá žádného útočníka, když včera Slávie prohrávala poslali na hřiště Krmelce a to už tam byli Juchta Schranz, Stanciu a nastříleli 5 gólů, Vrba tam neměl koho dát, proto chtěl Krmencika i on, ale fotbalový analfabeti mu ho nekoupili.

 6. Vrba neumí pracovat s hráčema a kdo se mu nelíbí nemá šanci.Nikde kromě Sparty mu to netrpěli a proto vždycky vyletěl.On potřebuje v mužstvu 11 prvotřídních fotbalistů aby nemusel nic řešit protože to neumí

   • Jdi do prdele ty největší z ubožáku Mycwo !! Ty jsi jen ubohé hulvatské koště nic víc !! Ty jsi tak nacpaný v Rosického prde.. že již ani nevíš co se venku děje a jaká je realita !! Přestaň si mě brát do huby ty ubožáku již jsem ti to psal minimalně 2× během posledniho měsíce dvou !!

 7. Dost hráčů co přestoupí do Sparty, tak se tam zahrabou a ve svoji kariéře jim tohle angažmá uškodi. Doba kdy se chodilo do Sparty, aby bylo blíže do repre a poté do zahraničí je pryč. Sparta je za posledních deset let prolezlá nemocí všeho druhu a pokud ji bude řídit p. Křetínský, tak ji nikdo nevyléčí. Je úplně jedno kdo je v managementu, největší problém je vlastník.

 8. Ve Spartě to nešlo celé řadě hráčů a jinde pak jo, takže to není náhoda, ale systém ve Spartě. Jedno, jestli přestoupili, nebo šli na hostování. Prostě jinde jim to šlapalo, a ve Spartě ne. Protože Sparta vše udusí, a teď už ten moloch pohltil a přizpůsobil si i Vrbu. Víkend, Jablonec, a Sparta je rázem třetí s Ostravou a Slováckem o jeden bodík v zádech. “Pojedeme na titul, jiný cíl ani nemůžeme mít”, bylo hlásáno. Pak, “nanejvýš druzí”, bylo poupraveno s hovnem na kraji tunelu, ale tvrdou tváří. Teď třetí, raději nekomentováno v plánech. Chabé, hloupé, nicotné. Ve Spartě je toho blbě celá řada, moc.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené