Spojte se s námi


Bojové sporty

UFC 281: Adesanya vs. Pereira – stream, program, informace, sázení

UFC 281 je za rohem a je se na co těšit. Dvě titulové bitvy, souboj špiček lehké váhy a mnoho dalších zajímavých jmen. Co se týká atraktivity, může tento galavečer být černým koněm mezi kartami roku. Jaký je program a kde turnaj sledovat?

Publikováno

dne

UFC 281 je za rohem a je se na co těšit. Dvě titulové bitvy, souboj špiček lehké váhy a mnoho dalších zajímavých jmen. Co se týká atraktivity, může tento galavečer být černým koněm mezi kartami roku. Jaký je program a kde turnaj sledovat?

UFC pokračuje ve zběsilém tempu pořádání turnajů a již 12. listopadu nabídne další galavečer. Tentokráte s pořadovým číslem 281. A je se na co těšit. Organizace si připravila pořádnou podívanou.

UFC 281 – kdy a kde

UFC 281 se bude konat v neděli 12. listopadu, hostit jej bude Madison Square Garden v New Yorku.. Začátek hlavní karty je plánován na čtvrtou hodinu ranní středoevropského času.

UFC 281 – stream

Minimálně hlavní kartu UFC 281 bude vysílat televizní stanice Premier Sport.

Sledovat živě online na Tipsport TV bude možné celý turnaj, neunikne vám tedy ani jeden podstatný moment. Pěkný vstupní bonus za jednoduchou online registraci také potěší, ihned je možné si vsadit na své favority.

UFC 281 – program, karta zápasů

UFC 281 nabídne skvělé zápasy. Nejen na hlavní kartě, ale i na prelims kartě bude co sledovat. V titulových zápasech se utkají Israel Adesanya s Alexem Pereirou a Carla Esparza s Weili Zhang.

Těšit se můžeme i na souboj špiček lehké váhy mezi Dustinem Poirierem a Michaelem Chandlerem. Fanoušci se dočkají i Frankieho Edgara či Dana Hookera.

Mimo hlavní kartu se mezi černé koně v atraktivitě zápasu řadí Molly McCann či vracející se Dominick Reyes, který naposledy bojoval s Jiřím Procházkou.

Karta zápasů

Hlavní karta

Israel Adesanya vs. Alex Pereira
Carla Esparza vs. Weili Zhang
Dustin Poirier vs. Michael Chandler
Frankie Edgar vs. Chris Gutierrez
Dan Hooker vs. Claudio Puelles

Prelims

Brad Ridell vs. Renato Moicano
Dominick Reyes vs. Ryan Spann
Erin Blanchfield vs. Molly McCann
Andre Petroski vs. Wellington Turman

Early Prelims

Matt Frevola vs. Ottman Azaitar
Karolina Kowalkiewicz vs. Silvana Gomez Juarez
Michael Trizano vs. Seungwoo Choi
Julio Arce vs. Montel Jackson
Carlos Ulberg vs. Nicolae Negumereanu

UFC 281 – kurzy

Jako tradičně nabídne i na UFC 281 širokou kurzovou nabídku Tipsport, který rovněž nabídne streamy zápasů, díky čemuž budete mít vše potřebné k tomu, abyste mohli využít i live sázky.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.