Spojte se s námi


Bojové sporty

UFC 281: Adesanya vs. Pereira online stream. Jak turnaj sledovat živě?

UFC 281 bude zřejmě patřit mezi nejlepší karty tohoto roku. Celému turnaji vévodí hlavní zápas Israel Adesanya vs. Alex Pereira. Těšit se ale můžeme i na další souboje. Galavečer bude možné sledovat online z pohodlí svého domova. Jak?

Publikováno

dne

UFC 281 bude zřejmě patřit mezi nejlepší karty tohoto roku. Celému turnaji vévodí hlavní zápas Israel Adesanya vs. Alex Pereira. Těšit se ale můžeme i na další souboje. Galavečer bude možné sledovat online z pohodlí svého domova. Jak?

Už v neděli brzy ráno se dočkáme další pořádné podívané ze strany UFC v podání dalšího číslovaného turnaje tentokráte s pořadovým číslem 281. Sledovat se vyplatí nejen hlavní zápas, ale celou minimálně hlavní kartu.

Dva titulové zápasy, nicméně fanoušky zajímá zejména ten hlavní. Israel Adesanya bude čelit velké výzvě v podání Alexe Pereiry. Oba už se v minulosti dvakrát potkali pod pravidly K1 v organizaci Glory a v obou případech vyhrál Brazilec.

První výhra však byla velmi kontroverzní, Adesanya byl v zápase lepší, prohrál ale na body. Pereiru rozebíral i ve druhém zápase, jenže nedokázal zápas ukončit, čehož Brazilec jedním přesně trefeným úderem využil a aktuálního šampiona UFC vypnul.

Velkou motivaci má Carla Esparza, která bude poprvé po zisku titulu pás hájit. Mimo to bude chtít odčinit neatraktivní zápas s Rose Namajunas, který byl terčem kritiky. Vyzve ji bývalá šampionka Weili Zhang.

Pro sledování MMA zápasu Israel Adesanya vs. Alex Pereira a celého turnaje UFC 281 klikněte ZDE a získejte bonus 300 Kč zdarma u Tipsportu!

Krásnou podívanou určitě obstarají Dustin Poirier a Michael Chandler, těšit se můžeme i na Frankieho Edgara či Dana Hookera.

Nudit nebudou ani předchozí karty. Na prelims se představí srdcař Renato Moicano, do akce půjde poprvé od prohry s Jiřím Procházkou sympaťák Dominick Reyes. Perfektní show určitě předvede Molly McCann.

Těšit se můžeme i na Karolinu Kowalkiewicz, Matta Frevolu či Michaela Trizana, kterého si mohou pamatovat fanoušci slovenského bojovníka Ludovíta Kleina.

Program turnaje:

Hlavní karta

Israel Adesanya vs. Alex Pereira
Carla Esparza vs. Weili Zhang
Dustin Poirier vs. Michael Chandler
Frankie Edgar vs. Chris Gutierrez
Dan Hooker vs. Claudio Puelles

Prelims

Brad Ridell vs. Renato Moicano
Dominick Reyes vs. Ryan Spann
Erin Blanchfield vs. Molly McCann
Andre Petroski vs. Wellington Turman

Early Prelims

Matt Frevola vs. Ottman Azaitar
Karolina Kowalkiewicz vs. Silvana Gomez Juarez
Michael Trizano vs. Seungwoo Choi
Julio Arce vs. Montel Jackson
Carlos Ulberg vs. Nicolae Negumereanu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.