Spojte se s námi


Bojové sporty

UFC 270: Moreno vs. Figueiredo – preview a tipy na sázení

Už o víkendu se můžeme těšit na první číslovanou akci UFC v tomto roce. Turnaj s číslovkou 270 nabídne dvě famózní titulové bitvy. O pás šampiona muší váhy se už potřetí porvou Brandon Moreno a Deiveson Figueiredo. Co od zápasu čekat a na co si vsadit?

Publikováno

dne

Už o víkendu se můžeme těšit na první číslovanou akci UFC v tomto roce. Turnaj s číslovkou 270 nabídne dvě famózní titulové bitvy. O pás šampiona muší váhy se už potřetí porvou Brandon Moreno a Deiveson Figueiredo. Co od zápasu čekat a na co si vsadit?

Jejich první bitva byla strhující, beroucí dech, úžasná. Pětikolová řežba neměla vítěze. Titul tak obhájil Deiveson Figueiredo. V odvetě už Brandon Moreno neponechal nic náhodě a svého soupeře uškrtil ve třetím kole, čímž uzmul titul pro sebe.

Byla to velká senzace. Moreno totiž v minulosti byl z UFC propuštěn. Nyní jej čeká první obhajoba, potřetí v řadě se utká právě s Figueiredem a fanoušci se po předchozích dvou skvělých zápasech těchto borců pochopitelně těší na završení této trilogie.

A co od tohoto zápasu čekat? Figueiredo je zkušený a vynikající bojovník, v kariéře nyní poprvé zažívá, že nevyhrál dva zápasy v řadě (1 prohra, 1 remíza). Kvalitativně by měl být lepší než Moreno.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

V prvním zápase by Figueiredo Morena porazil, kdyby mu nebyl stržen bod. Před odvetou měl pro změnu zdravotní potíže a problémy s váhou, zatímco Moreno předvedl životní výkon.

Morena by samozřejmě nikdo neměl podceňovat, pokud dokáže navázat na svůj poslední zápas, čeká nás nepředvídatelný souboj.

Figueiredo by však v zápase měl být dominantnější. Ostatně je komplexnější, kromě země dokáže skutečně hrozit i v postoji. Jen čtyři jeho zápasy skončily na body, devět jich ukončil KO/TKO, osm submisí.

Moreno dominuje zejména v submisích. Ani jednou neprohrál na body, pětkrát na ně naopak vyhrál. Připsal si jedenáct submisí a tři KO/TKO.

Je pravděpodobné, že zápas na body neskončí. Oba bojovníci budou chtít o vítězi rozhodnout před koncem pátého kola. Sázka na kola se zdá býti nejméně riziková. Kurz na výhru Figueireda však rozhodně také stojí za zvážení.

Tip na sázení | Méně než 4.5 zahájených kol v kurzu 1.74 u Tipsportu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.