Spojte se s námi


Fotbal

Týmu G.I.C. La Plate se otevřela cesta do evropských soutěží

Publikováno

dne

Tým G.I.C. La Plate si svým vybojovaným úspěchem v Českém národním poháru splnil cíl a svůj sen proměnil v plán. Bude hrát s nejlepšími evropskými soupeři EMF EuroCup.

Dalším vynikajícím sportovním úspěchem týmu G.I.C La Plate, letošního mistra Hanspaulské ligy, pod vedením vynikajícího trenéra pana Mirka Vostatka a kapitána týmu, krví i duchem útočníka, Jindřicha Novotného, je stříbro v Českém národním poháru.

To otevírá cestu do EMF EuroCup. A Liga mistrů, vzhledem k příznivým koeficientům, bude pravděpodobně rovněž týmu G.I.C. La Plate otevřena.

Druhý nejlepší tým v České republice, který ještě přesně před rokem hrál druhou soutěž v pražské Hanspaulské lize se 705 aktivními týmy v osmi ligové organizaci PSMF, se stal finalistou ČR v malém fotbalu.

Je to famózní práce dynamicky pracujícího pražského týmu mladých sportovců, který předvedl na hřišti v minulých 365 dnech mnoho výher a tím svůj rapidní vzestup mezi elitu v českém malém fotbalu.

Je nutno podotknout, že Česká republika je aktuálním držitelem trofeje mistra světa World Minifootball Federation, všechna finálová utkání lze proto nazvat „soubojem Titánů“.

To, co včera předváděl tým G.I.C. La Plate, bylo jedním slovem pozoruhodné. „Ve finále (v pořadí 7. zápas) už jsme neměli síly. Nemohli jsme mít sestavu 5+5+1, takže v sedmi a brankář naši kluci uhráli výsledek nade všechny očekávání. A jsem šťastný, že jsou všichni po tak šíleně náročné zátěži bez zranění,“ říká zástupce partnera týmu 121 ELITE Sports.

„Byl jsem velice hrdý na tuto fenomenální sportovní partu borců a kamarádů a všem, komu jsme udělali radost, moc děkujeme za podporu a za přízeň tomuto mladému týmu nadaných fotbalistů. Bylo nás jako šafránu, i tak bylo těžké smířit se se stříbrem, kluci šli do každého utkání bojovat a vyhrát,“ dodal.

Teď je čas k odpočinku, k oslavě dílčího úspěchu a k přípravě G.I.C. La Plate na mezinárodní pole.

Soupiska týmu: Stehno Jakub (GK), Brož Marek, Reiter Daniel, Baran David, Novotný Jindřich (C), Sedláček Jakub, Němec Matěj, Šedivý Lukáš. Trenér: Vostatek Miroslav

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.