Spojte se s námi


eSport

Týmové styly a poziční hra ve FIFA 18

Publikováno

dne

Kromě opětovného vylepšení autentičnosti hráčů zapracovali vývojáři ve FIFA 18 i na charakterističnosti oblíbených týmů. Užijete si tak více času a prostoru díky novému pozičnímu myšlení fotbalistů.

Nové poziční myšlení fotbalistů

Díky této novince máte větší svobodu v pohybu, jelikož vaši spoluhráči lépe čtou hru a pohybují se po hřišti. Neváhají se vydat dopředu v koordinovaných nábězích nebo vám naběhnutím do prostoru zajistit stálou útočnou podporu. Uvidíte hráče ze zálohy, jak se vydávají k šestnáctce podpořit „hroťáka“, brzké náběhy na případnou přihrávku do běhu nebo překonání protivníkovy obrany dvěma narážečkami se spoluhráči.

Týmové styly

Ve FIFA 18 okamžitě rozpoznáte některé z nejvěhlasnějších fotbalových taktik. Nejlepší evropské kluby vyznávají autentické styly jako jejich předlohy ze skutečného světa. Mezi takové taktiky patří například catenaccio, protiútoky, rychlé přihrávky a přímočará hra. Nový klub či soupeř tak nabízí vítaný pocit změny.

Dynamická rychlá střídání

Vůbec poprvé můžete snadno střídat přímo ze hry, aniž byste kvůli tomu museli pozastavovat zápas. Ať už jste promeškali příležitost, nebo jen potřebujete reagovat na inkasovaný gól, můžete okamžitě vystřídat bez nutnosti navštívit příslušnou herní nabídku.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.