Spojte se s námi


Hokej

Tvrdý zákrok Jana Výtiska. Kolář byl odvezen na nosítkách

Během středečního utkání mezi Litoměřicemi a Jihlavou došlo k děsivému zranění hokejisty Daniela Koláře. Hráče z ledu odváželi na nosítkách.

Publikováno

dne

Během středečního utkání mezi Litoměřicemi a Jihlavou došlo k děsivému zranění hokejisty Daniela Koláře. Hráče z ledu odváželi na nosítkách.

Zdroj: hclitomerice.cz

Právě probíhal začátek třetí třetiny, když Litoměřický hráč Jan Výtisk tvrdě srazil k zemi obránce Jihlavy Daniela Koláře. Ten zůstal po zákroku ležet na ledové ploše.

Čárový rozhodčí téměř okamžitě přerušil hru a rychle přivolal záchranný tým, který Koláře odvez na nosítkách.

Zákrok Jana Výtiska byl sice tvrdý, ale podle rozhodčích ho hokejista zahrál čistě. Zdravotní stav Daniela Koláře zatím nebyl zveřejněn.

Utkání nakonec zvítězila Dukla 0:4, s čímž byl kouč Karel Nekvasil po zápase velmi spokojený. „Jeli jsme sem s tím, že domácí mají kvalitní hráče z dvacítky. Musím uznat, že jsme vyhráli zaslouženě.

Musím kluky pochválit za obětavost, bojovnost a pohyb. Konečně jsme vstřelili více jak dva góly. Jsme spokojeni s výkonem i výsledkem.“

Zdroj: hokej.cz, hclitomerice.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.