Tvrdík: Uzavřeli jsme dohodu se Zlínem, ale Conde i agent už spali

Jaroslav Tvrdík promluvil v podcastu pro Slávistické noviny o spoustě zajímavých věcech. Přiblížil například situaci ohledně Condeho s Bahou, kteří měli Slavii na poslední chvíli posílit.

zdroj: slavia.cz

V úvodu podcastu promluvil Tvrdík o vyřazení sešívaných z Ligy mistrů. „Vyřazení bylo samozřejmě extrémně kruté, posledních patnáct minut si budu pamatovat do konce života. Navždy mě bude mrzet, že jsme měli na to postoupit, v tomto kontextu lítost je velká.”

Slavistickému rozpočtu pomohli hodně i fanoušci, kteří si koupili permanentku. „V loňském roce jsme měli příjmy ze vstupného 120 milionů korun. Letos si koupilo permanentku 9,5 tisíc fanoušků, i když věděli, že třeba na fotbal nebudou moci, za což jim chci každému poděkovat. Dík nim jsme získali 22 milionů korun.”

Dále Tvrdík připomněl, že třeba Sparta je poslední dva roky v minusu, zatímco Slavia se drží v plusu. „Sparta má za dva roky minus jedna a půl miliardy z fotbalových činností, Plzeň bude za stejné období dvakrát ve ztrátě, my jsme byli loni v zisku, letos v zisku a příští rok na něj dosáhneme taky.”

Blízko Slavii byl poslední den přestupového období záložník Conde. Nakonec z toho ale sešlo díky tomu, že hráč i agent už spali. „Byli jsme druzí a v zásadě jsme se dostali do hry až kolem deváté hodiny večerní a uzavřeli dohodu se Zlínem. Bohužel ale hráč už spal a agent byl mimo, takže za dvě minuty půlnoc bylo jasné, že se nám to nepodaří. Ráno pak hráč psal, že je to škoda, že by do Slavie šel. Hráče budeme sledovat dál a s majitelem Zlína jsme domluveni na tom, že jsme pro něj v tuto chvíli prioritou.”

Trenér Trpišovský hodně chtěl i pravého beka Baha z dánské ligy. Slavia hodlá i jeho nadále sledovat. „Hráč k nám chtěl, agent k nám chtěl, ale nedokázali jsme se domluvit s klubem. Ale v zimě pro naše trenéry bude ten hráč znovu vysoko. Bude stále priorita a zůstaneme s ním v kontaktu,” uzavřel Tvrdík.

Zdroj: slavistickenoviny.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Tvrdíku, co tu lžete? Vím moc dobře, že v té Váší synagoze byli kolem 10 hodiny dopoledne. Tak přestaňte dělat z lidí debily. Prioritou pro Condeho jste byli Vy! Ale Vy jste byl vždycky prolhanej hajzl, ať jste figuroval kdekoliv. Doufám, že už brzo půjdete do prdele i s těmi čínskými penězi.

 2. První v jednání byla dopoledne Slávia. Na Letnou frajeři přijeli až večer a mysleli si, že si z nich sednem na zadek! A pokud černoch chce jít do Slavie, tak nevím proč k nám vůbec lezl. Jasně Tomáš řekl, takový hráč tady nemá co dělat!

  • Ty jsi smíchu a trochu si protiřečíš. Ty rudá hlavo na to možná přijdeš v čem . Opět se ukazuje co jste za křiváky 🙁 Stanciu, Frýdek i Hašek jsou toho důkazem 🙂

   • Frýdka nech na pokoji, víš o tom hovno. Stanchčiju je prakobyčejnej žoldák a Hašek stejně jako jeho otec a bratříček namyšlenej zmrd! A ty se seber a s tím debilem Tvrdíkem si podejte ruce, jelikož jste stejní kreténi oba dva! O tomto jednání u nás vím víc než si myslíš. A nauč se psát!

   • Pozor Pepe! Oni jsou možná rudé hlavy, ale ty jsi prázdná hlava. Co je víc?
    Stanciu a Hašek jsou jasnou chybou sparťanského vedení, protože nejsou fotbalisty, kteří si váží svého chlebodárce a budou kopat pro toho, kdo dá víc. Frýdek poškozoval Spartu – to ale bebudu víc rozvádět. V tomto ohledu Tvrdík opravdu lže, Condeho mohli mít, kdyby opravdu chtěli.

    • Máš pravdu, nejhorší je rudá a ještě prázdná hlava :), tak Frýdek byl kapitán jednu dobu a poškozoval Spartu 🙂 . Každý ať si udělá obrázek sám. 🙂 . Jinak co myslíš co je v hlavě někoho, kdo nestále sprostě uráží a uráží 🙂

   • PEPE ty bud ticho ty komoušská hroudo. Sami jste vyhazeli hrače jako Škoda,Hušbauer a další tak tady nemoralizuj a starej se o toho podvodníka Tvrdíka

    • Ano jelikož měli velké peníze a perspektiva žádná 🙂 Jinak Křetínský je křišťálově čistý jako Babiš 🙂 🙂

   • co sem meleš Stancia ten šel sám pryč, když dostal nabídku, Frýdek šel taky sám neuzřel novou smlouvu tak co meleš za nesmysly

 3. Tak znova, Tvrdík, přes Dány jste měli velmi malou šanci postoupit, tak 20%. I kdyby nedošlo na správně a podle pravidel opakovanou penaltu, byli jste v tom zápase horší. Dáni si vás dokonale přečetli, na nachystali se na vás a zcela zaslouženě postoupili. Všechno ostatní je jen ubohé lhaní si do kapsy.

 4. Tak chlapi nejsem teda slávista ale co tady píše pan Kissman mě ňák nedává smysl podle toho jaké jsem četl výjádření pana majitele Zlína a Zdeňka Grigery. Pan majitel byl v tom dost konkrétní a asi i pravdivéj.A co se týká pana Grygery tak z jeho slov bylo cítit že za Spartu něco odkopal a nechtěl se pouštět do drsnějších slov (na rozdíl od majitele) ale stejně z nich bylo cítit že to asi nebylo od Sparty košer.A je mě jasné že když se jim poslední den podařilo dohodnou s turkem což už asi nedoufali tak prostě Zlín odkopli způsobem příjeďte k nám podepsat smlouvu která byla úplně jiná než ta domluvená.A je jasné že kdyby to Zlín věděl tak pochybuji že by vůbec dorazil.Samozrejmě to vysvětlovat především sparťanskej fanouškum je věčinou uplně zbytečné a marné.Oni si tu pravdu vždycky(většinou) překroutí ve svůj prospěch.Na tuhle disciplínu je velkej odborník a fanoušek Sparty pan Kocanda alijas Mycwa,jeho příspěvky na různých fórech jsou opravdu na chocholouška jeho mindrák je opravdu velkých rozměrů. Ale aspoň se člověk pobaví.

  • Až na to, že se prestup Pavelky dotáhl ve 23:58 poslední den prestupoveho období. Takže turek neměl na Condeho prestup žádný vliv. Navíc jeden obránce navíc pro Spartu není žádný problém. Navíc hrají poháry. Ono to u pana Grygery tak čisté nebude, jak píší média

   • Grygera cítil velké peníze, když o Condeho měla zájem Sparta i Slavia, tak šponoval jeho cenu, ale dopadlo to tak, že kdo chce moc, nemá nic.

    • I kdyby to ze strany Sparty nebylo fér, tak za tu odpornou štvanici ze strany trenéra a poloviny sestavy po podzimní porážce si to Gottwaldov plně zaslouží, karma je zdarma 🙂

 5. Nebudu spekulovat Sparta,Slavie je to kšeft a pan Grygera to ví stejně,jako Sparta a Slavie! Co říká soudruh politruk nebudu komentovat,prostě Sparta usoudila,ze 30 mega za ještě neprověřeného hráče v naší lize je hodně peněz a rozhodla se pro ověřeného Pavelku,nepotřebuji nikomu nadávat je Tvrdika nemůžu už od dávných dob,politruk zůstane politrukem!!!

 6. Jak se vymlouva. Kdyby o něj opravdu stáli, tak ho vzbudí. To je důvod. Hráč už spal a my jsme ho nechtěli budit 😀
  Tvrdíkovo ego dostalo na zadek, když za nim Zlín přišel až když Sparta zamítla přestup. A taky se jim nelíbily přehnané nároky Zlína. Teď se to snaží zachránit u fanoušků pohádkami

  • Tak kdo má pravdu 🙂 Ty nebo KISSMAN 10.10.2020 V 13:52
   První v jednání byla dopoledne Slávia. Na Letnou frajeři přijeli až večer a mysleli si, že si z nich sednem na zadek! A pokud černoch chce jít do Slavie, tak nevím proč k nám vůbec lezl. Jasně Tomáš řekl, takový hráč tady nemá co dělat! 🙂 🙂

   • Pravda je nejspíš ta, že částka za Condeho kolem 30 mega byla moc i pro toho rozhazovačného politruka, tak to nedopadlo. Není ale všem dnům konec, když při dalším působení ve Zlíně Conde ukáže, že za takové peníze opravdu stojí, tak nebude důvod, aby se obchod nedotáhl v zimě.

 7. Přesně jak jsem psal výše.Někdo si to prostě překrouti ke svému prospěchu viz pan ApuNahasapimaPetilon.Tak za prvé Pavelku sice podepsali 23:58 ale to je jenom proto že se právě ten poslední přestupovi den dokázali dohodnout na tom co obě strany akceptovali.A tím pádem začlo podepisování a posílání papíru sem a tam což se protáhlo až do toho času 23:58.Za druhé Sparta žádnej přestup nezamitla jenom si sepsala úplně jinou smlouvu než na které byly ze Zlínem dohodnutý a to jenom proto že se jim na posledni chvilku podařilo dohodnout s turkem.A to jen stačilo zavolat do Zlína a říct jim jak se věci mají a ne je nechat přijeď do Prahy a předložit jim tu srandovní smlouvu to je celé.Ale jak píšu někomu to prostě nejde vysvětlit.

  • Mužeš sem tu smlouvu hodit když víš co na ní bylo?? Zlín si prostě myslel že když nevyšel bolševik tak Kundeho udá Spartě. Ale Rosa ho slušně vyfakoval :-))))))))

 8. Tak znova ještě jednou. Za tím co jsem napsal si stojím. Ano Sparta byla s panem Grygerou v kontaktu, ale pouze v telefonickém. On pak po příjezdu do Prahy s hráčem i agentem, místo aby přijeli na Letnou, tak zamířili do Edenu. Prý to upřednostňoval hráč, to ale nemohu potvrdit. Zřejmě plat hrál velkou roli. Tam se v tu chvíli nedohodli a tak večer jeli na Spartu. Ano dokončoval se přestup Pavelky a v tom spěchu si zřejmě pan Grygera myslel, že se to jen podepíše a bude hotovo. Jednalo se o stejnou smlouvu jako na Slavii. Kdyby pan Grygera přijel na Spartu s hráčem hned ráno tak se přestup dotáhl do konce. Pamatujete si všichni co tady píšete bez rozdílu klubové příslušnosti co Rosa řekl, před nástupem do funkce sportovního ředitele? A na tom to taky to jednání skončilo. HRÁČ CO CHCE HRÁT ZA SPARTU, TAK KLUB PRO NĚHO MUSÍ BÝT PRIORITOU! A MUSÍ V TOM BÝT SRDCE TAK JAKO TOMU BYLO V 70, 80 A Z VĚTŠÍ ČÁSTI I V 90 LETECH. SPARTA NENÍ PRO KAŽDÉHO! A s tímto výrokem se na 200% ztotožňuji. Proto zájem Sparty opadnul.

 9. Jen jsem se ujistil co jsi zač. A nechci být sprostý, tak to radši psát nebudu. A se sešívanym žídem už se bavit nehodlám.

 10. A co na to Mádl kterej urážel Spartu? Omluví se za svou lež a opakovanou absolutní neznalost problému??

   • Já si jeho rozbory velmi rád přečtu, vidí do spousty věcí okolo fotbalu, ale tento článek, který myslíme, hodně posr.l a naprosto jednoznačně, tendenčně všechno zlé hodil na Spartu. Chamtivost ze strany Gottwaldova a ne-reakci Slavie ostentativně pominul.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Ján Greguš: Přestup do Minnesoty? Nevěděl jsem do čeho jdu, ale s odstupem času hodnotím své rozhodnutí velmi pozitivně

Devětadvacetiletý záložník Ján Greguš zaujal svými výkony v dresech Baníku Ostrava a Jablonce, odkud přestoupil do dánského klubu FC Kodaň. Rodák z Nitry se rozhodl v loňském roce opustit Evropu a zamířil do zámořské MLS, kde nastupuje za Minnesotu United.

Berbrova cesta k moci – díl 2. Vykonávači zla a nejvyšší krytí

Nechal si říkat Náčelník, Taťka, klaněli se mu lidé mnohem vzdělanější, chytřejší, kteří ve fotbale dosáhli na vysoké mety a proslavili ho po celém světě. Čím si Roman Berbr, osoba nepříliš vyspělého intelektu, hulvátského chování bez sociálních vazeb.

Obhájce titulu odstartuje nový ročník Ligy mistrů s nepříjemným Atlétikem Madrid: Preview a tipy na sázení

Bayern Mnichov po dlouhých měsících konečně prohrál! Ve druhém ligovém kole je zaskočil Hoffenheim, od té doby už ale zase mnichovský celek drtí jednoho soupeře za druhým. To Atlétiku Madrid se určitě nedaří podle představ, v aktuální sezoně jsou však stále neporažení!