Spojte se s námi


Fotbal

Tvrdík se ostře opřel do vedení FAČR! Opravdu se zlobím. Opakovaně a jasně slyšeli ne a přesto chtějí jednat přímo s Trpišovským

Česká fotbalová reprezentace je bez trenéra. Po úspěšném kvalifikačním závěru položil svou fuknci kouč Jaroslav Šilhavý a vedení FAČR za něj hledá náhradu. Zdá se, že existuje více variant, jelikož měl další nabídku dostat trenér Jindřich Trpišovský. A to se bossovi Jaroslavu Tvrdíkovi opravdu nelíbí.

Publikováno

dne

Česká fotbalová reprezentace je bez trenéra. Po úspěšném kvalifikačním závěru položil svou funkci kouč Jaroslav Šilhavý a vedení FAČR za něj hledá náhradu. Zdá se, že existuje více variant, jelikož měl další nabídku dostat trenér Jindřich Trpišovský. A to se bossovi Jaroslavu Tvrdíkovi opravdu nelíbí.

Po porážce v Albánii se cesta České fotbalové reprezentace na EURO zkomplikovala, avšak nemohoucnost Polska našemu výběru postup v podstatě darovala. Náš soused ztrácel bod za bodem a i doma s Českem remizoval 1:1.

V Olomouci tak týmu trenéra Jaroslava Šilhavého stačila pouhá remíza. Nikdo si nepřipouštěl, že by to nedopadlo, zřejmě ani hráči. I z toho důvodu trojice reprezentantů zamířila do nočního klubu a ráno byla z týmu vyloučena.

Post trenéra Šilhavého nebyl nahnutý, bylo spíše otázkou času, kdy bude odvolán. Do útoku s Moldavskem dal Tomáše Chorého a ten českému výběru vystřelil postup. Trenér se pak mohl rozloučit v dobrém a funkci společně se svými asistenty položil.

Začalo tím jakési výběrové řízení na nového trenéra. Fotbalová asociace České republiky nemá jasného favorita a snaží se oslovovat více jmen. Tím, kterého by si přáli i mnozí fanoušci, je pochopitelně Jindřich Trpišovský.

On sám, ale i vedení Slavie, nicméně dával dopředu vědět o tom, že o místo nemá zájem, jelikož má rozpracovanou práci v klubu. Přesto měla na stůl přijít další nabídka, to se ale už nelíbilo bossovi Jaroslavu Tvrdíkovi.

„Již se opravdu zlobím. Opakovaně a jasně slyšeli NE. A přesto chtějí jednat přímo s Jindrou. Podle předpisů, které by měli znát, bez souhlasu klubu nesmí v době platné smlouvy jednat. A ten souhlas nemají a nedostanou. Možná když si to přečtou u vás takto jasně, tak to konečně pochopí,“ sdělil iSportu.

Vztahy mezi vedením FAČR a Tvrdíkem zřejmě nejsou zrovna optimální a tímto si nepomohli. Musí se tak poohlédnout jinde a aktuálně není žádný jasný favorit, který by měl v lednu být oznámen.

Zdroj: iSport

Reklama

Oblíbené