Tvrdík se opřel do reprezentace: Udělali jsme chybu, že jsme si neprověřili jejich přístup. Klidný rozhodně nejsem

Ještě se ani neodehrál zápas, přesto je sraz reprezentace České republiky už nyní skandálem. Dokonce takovým, že se FAČR stal obrovským terčem kritiky a dokonce se proti ní oficiálně vyhradil. To vše kvůli koronaviru. Nyní se k situaci opět vyjádřil na svém Twitteru Jaroslav Tvrdík.

Zdroj: slavia.cz

Patrik Schick a Tomáš Souček v karanténě, Ondřeje Koláře si raději pražská Slavia z nominace reprezentace České republiky stáhla. A vlastně se jí nelze divit. Dokonce naznačila stažení všech svých zástupců z mužstva.

Zástupci FAČR se pak ale vůbec nebáli vyvrátit jakékoliv své pochybení. A čelit kritice čelem? To bychom asi chtěli moc. Takže i kritiku Jaroslava Tvrdíka zástupci svazu nevzali úplně optimálně.

„Říkal jsem i Jaroslavu Tvrdíkovi, ať si uvědomí, že všichni jsme součástí jednoho fotbalu,“ nechal se slyšet předseda FAČR Martin Malík. Reakce na sebe nenechala příliš dlouho čekat.

„Slavia dělá testy tak, že se ráno do 10 udělají odběry. Pak tým čeká na hotelu. Do 3 zpravidla máme výsledky a pak teprve jdeme trénovat,“ popsal Jaroslav Tvrdík, jak to funguje v pražském celku.

„Udělali jsme chybu, že jsme si neprověřili, jak k tomu přistoupí reprezentace. Proto klidný před dnešními Covid repre testy rozhodně nejsem,“ pokračoval ve svém vyjádření na Twitteru.

„Současně platí, že Slavia hráče v bližším kontaktu s nakaženým interně oddělila a izolovala, i když hygienik přímo nenařídil karanténu. Je toho víc, k čemu máme výhrady. Prevenci proti viru můžete dělat buď alibisticky nebo funkčně. Potom teprve můžeme hovořit o klidu,“ dodal Tvrdík.

Zdroj: Twitter | Jaroslav Tvrdík

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Stano,ty jsi stejný blb jako ten chvástal a lhář placený juany,zvaný Luftjarda!Všude se cpe,
  chce rozhodovat o všem a přitom tam měli to svinstvo mezi prvními.Blbeček se dostal ke
  třetímu korytu,zatím napáchal tolik škody,že měl být dávno v pruhovaném na Pankráci!!!

 2. Tak tenhle Čvaňha chce prověřovat reprezentaci!!!To je drzost jakou si nikde nikdo ještě nedovolil!!!

 3. O diletantismu této Kocourkovské party ze Strahovské hůrky po vedením Stbáka Berbra nepochybuje v této zemi už i nefotbaloví fanoušci. V tomto případě si totiž neuvědomili, že hráči jsou lidskými zdroji a jejich zaměstnavatelé bez nich nebudou hrát LM ani EL a zhroutí se národní koeficient na úroveň San Marina. Špatný zaměstnavatel, který se nedokáže zastat svých zaměstnanců a chránit je, když jsou v ohrožení, protože oni jsou nosiči ekonomické efektivity firmy ! Rudolf zjevně dosud nepracoval u pořádné firmy s efektivním řízení lidských zdrojů, je mi ho líto, ta práce a vztahy tam jsou skvělé…

 4. Tvrdik ať je jakej chce tak za necelých pět let co je ve Slávii jí z určitejma lidma posunul na level o kterém se českej klubům může jen zdát.Ano maj prachy ale ty nikdy nejsou záruka uspěchu viz příklad kluci z Letný.Takže místní slintalové jste opravdu směšní a zábavní.

  • Tvrdik pokračuje v tom jaký byl vždycky. Losovačky poháru dokázaly že Slávie rozhodně není čistý klub. Každopádně číňan brzy vycouvá a bude klid. Navíc až zjistí v číně jaké malé domu posílal kámošům při nákupech hráčů za přemrštěné ceny, tak se Tvrdík před jejich trestem neschová.

   • Co tu mícháš nějaké losovačky??? Tvrdík jasně řekl jak se to dělá ve Slavii, čekalo by se že podobné to bude i v reprezentaci a oni se tam spokojí, že Poustka má RELATIVNĚ čerstvý negativní test. Za takové diletantství musí padat hlavy.

 5. Je to tady zase samej zakomplexovanej spartan.Jestliže věichni neprojdou testem při přijezdu na soustředěni,tak je to chyba vedeni a ohroženi všech tymu kde reprezentanti hraji a neni to jen naše liga.Ted už nam ty hrače ze zahraniči nemusi vubec uvolnit a UEFA to posvěti.Komplet cele vedeni našeho fotbalu by mělo odstoupit a dosadit tam lidi co to opravdu chtěji dělat pořadně,ale to bohužel neni možne dokud tady vladne Berbr a jemu podobni.Většina tady hazi špinu na Tvrdika,ale proč?Uspěch se neodpoušti.Neni čistej to vi každej,ale dokazal to co už tady dlouho nebylo.Slavia momentalně muže hrat s každym a nemusi se bat

 6. Luftjarda snad ani nemůže za to, jak je blbej. Jenom si představte, že tenhle trouba byl ministrem obrany. Vím, měli jsme jim tam víc, a někteří se mu přinejmenším rovnali.
  Ale do party Zemana, Mynáře, Ovčáčka, Nejedlého, obou Klausů ( t.j. včetně mladého klauna), Kellnera, Prymuly a dalších, tam patří.

  • Ty už toho máš asi taky dost viď a asi taky nemůžeš za to, jak jsi blbej. Všímej svého “kabelkáře” a netahej sem politiku. 50 let lezla rudá veteš komoušům do zadku a teď na to nějak zapomínáš.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

MS v Bělorusku se určitě neuskuteční. Zatím se hledají jiné varianty

Světový šampionát se kvůli neklidné situaci v Bělorusku s jistotou konat nebude. IIHF se teď snaží najít nové řešení, jak situaci zvládnout. Ve hře je řada dalších států.

Fanoušci Arsenalu mohou začít slavit! Přestupová hádanka jménem Özil je vyřešená

Bývalý německý reprezentant Mesut Özil konečně mění působiště, když míří do tureckého Fenerbahce. To určitě uvítají jak fanoušci, tak klubová kasa, kterou několik let ždímal.

Případ Kuchta: Zahodil dvě obrovské šance, ale nakonec je proměnil. Našla Slavia konečně svého útočníka č.1?

Před sezónou nikdo příliš nechápal, proč si Slavia stahuje Jana Kuchtu zpět do Edenu. V útoku měla Musu, Tecla a Júsufa, na co tedy další útočník? Jindřich Trpišovský ale znovu ukázal, že ví, co dělá.