Spojte se s námi


Fortuna liga

Tvrdík měl po obhajobě titulu jednu prosbu. Vyslyší ho komise?

Publikováno

dne

Slavia dokázala ve středu večer v Edenu udolat Plzeň a po vítězství 1:0 obhájila titul. Navíc se jedná o jubilejní dvacátý triumf, takže na dres přibude hvězda symbolizující deset mistrovských titulů. Hráči popíjeli do brzkých ranních hodin, šéf klubu Jaroslav Tvrdík také na Twitter vzkázal jednu prosbu.

zdroj: slavia.cz

Ta se týká stopera Davida Zimy. Devatenáctiletý stoper, který se zabydlel v základní sestavě sešívaných, totiž ve čtvrtek maturuje a musel se tak při oslavách krotit. „Kdybych mohl mít jednu prosbu, tak bych si přál, aby Zimičova maturitní komise brala zítra v potaz jeho mimořádné sportovní výkony a náročný program v posledních dnech. Děkuji moc. S úctou,“ napsal Tvrdík.

Několik fanoušků s tímto Tvrdíkovým „přáním“ ale nesouhlasí. „Kopání do balónu není omluvenka,“ píše jeden. „Kdybych mohl mít jednu prosbu, tak bych si přál, aby přesně tohle komise v potaz nebrala. Měla by hodnotit spravedlivě a jen podle toho, co maturant opravdu zná a naučil se. Děkuji moc. Bez úcty,“ napsal další.

Na jeho slova navázal další. „A přesně na podobné věci by komise ohledy brát neměla. Maturita není o tom, jestli jste den před tím hrál fotbal. Jasně, nedělejme z té zkoušky víc, než je, ale zachovejte nějaké standardy.“

Zdroj: Twitter Jaroslava Tvrdíka

Reklama

Oblíbené