Reklama

Turečtí fanoušci zaplavili český Twitter po tom, co Tvrdík zatrhnul Stanciův přestup. Prezidente, jsi hajzl, spílají mu

Letka tureckých fotbalových fanoušků na internetu je jednou z těch nejsilnějších na světě. A když je naštvete, rozhodně se nedrží zpátky.

Galatasaray Istanbul měl velký zájem o záložníka sešívaných Nicolae Stancia, celou dobu ale nabízel zhruba 5-6 milionů euro. Slavia si však představovala větší částku, kterou nakonec Turci dorovnali, ale stejně to nestačilo.

Prezident Slavie Jaroslav Tvrdík se rozhodl upřednostnit sportovní stránku před finanční a rumunského záložníka chce ponechat v kádru pro boj o Ligu mistrů.

A to těžce koušou turečtí fanoušci, kteří už se připravovali na Stanciův příchod. A začali tak spílat Jaroslavu Tvrdíkovi, bossovi sešívaných. “Prezidente, jsi zku**ysyn,” přeložil si do češtiny ostrou nadávku jeden turecký fanoušek.

Další už se držili rodné turečtiny, u nadávek ale zůstali. “Stanciu, hodně štěstí při zničení kariéry,” lamentuje turecký fanoušek.

“Sobecký prezident ho nechce pustit, je to jeho poslední šance na přestup,” rozčiluje se další příznivec Galatasaraye.

“Myslíte si, že je to Maradona? Nikdo vám nedá tolik peněz za hráče, kterému bude za rok 30,” vzteká se fanoušek tureckého vicemistra.

Pro Slavii ale teď nejsou finance na prvním místě. Nebo alespoň ne u Nicolae Stancia. Červenobílí mají v plánu spíše prodat Abdallaha Simu s Peterem Olayinkou, rumunský záložník by měl jako tahoun týmu zůstat.

Zdroj: Jaroslav Tvrdík, Emanuel Rosu

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Vtipné je, že píšou “o zničení kariéry” 😀 Asi nemají ani tucha, jak kebab ligu vnímají fanoušci u nás 😀 😀 😀

  2. Jejich liga není tak špatná, ale většinou tam chodily dohrát kariéru bývalé hvězdy (Roberto Carlos, Drogba a spol.) kteří táhli diváky a vydělali si slušné peníze. Pokud si chce Stanciu ještě před penzí vydělat, správné místo, ale fotbalově tam šli všichni dolů…Slavia by se bez něj asi nezhroutila, a myslím že za ty peníze co bere by měl být větším tahounem a rozhodovat…v klíčových zápasech jako Mittylland nebo Arsenal spíš selhal..

  3. Nico je skvělý hráč, ale potřebuje hodně citlivý přístup, je psychicky trochu křehký. Ve Slavii se cítí dobře, ale je znát, jak ho všichni hýčkají, jak potřebuje zvláštní péči, pak se mu daří. Je otázka, jak moc by chtěl jít do Turecka, pokud tedy přestup nevyjde, jaké to na něm nechá stopy. Jinak jestli chtějí dorovnat 7,5 mil, dobrá cena, ale to není to hlavní. Turecký fotbal šel v posledních letech dolů, ale nadšení pro fotbal, atmosféra a asi i finanční zajištění, to by si Nico zasloužil, o tom žádná.

  4. Tvrdík to přirozeně od těch “pohanských psů” odnáší a odnášel by to od kohokoliv jiného i za jiných dalších našich hráčů… Je to jasné, hlavní slovo má prostě JT a to je slovo “fotbalově božské” ! Slavia je v současnosti ekonomicky vyváženým týmem a prosperita je v tuto chvíli primární, než zoufalé prodeje hráčů. Slavia má tým kvalitní a přirozeně se chce znovu přiblížit nejvyšším fotbalovým metám v Evropských pohárech i naší lize. Nějaká mohamedánská liga nás nezajímá… DÍKY ŠÉFE !

  5. Pokud se podaří udržet kádr, tak mají šanci hrát dobře v pohárech, pak budou naskakovat ceny i u ostatních hráčů, plus peníze z pohárů. A co píší nějací vypatlanci jim může být u prdele, když ho tak chtěli, tak měli za něj nabídnout víc, protože vše je otázka ceny.

  6. Prakticky nikdo z našich hráčů, co odešli do Turecka, tam neudělali kariéru. Naopak mnozí z nich odtamtud odcházeli před termínem poté, co jim Turci přestali platit podle platné smlouvy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené