Spojte se s námi


Fortuna liga

Trpišovský před Boleslaví: Chceme podat co nejlepší výkon a rozloučit se s fanoušky. Co o soupeři Slavie řekl Ondřej Zmrzlý?

Pražská Slavia v rámci posledního kola nadstavbové části přivítá na svém stadionu Mladou Boleslav. Pro sešívané půjde v první řadě o důstojnou rozlučku se svými fanoušky. Co před nedělním střetnutím prohlásil kouč Jindřich Trpišovský?

Publikováno

dne

Pražská Slavia v rámci posledního kola nadstavbové části přivítá na svém stadionu Mladou Boleslav. Pro sešívané půjde v první řadě o důstojnou rozlučku se svými fanoušky. Co před nedělním střetnutím prohlásil kouč Jindřich Trpišovský?

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Ani letos to nevyšlo. Slavia už třetí rok po sobě nedosáhla na mistrovský titul, v tomto soutěžním ročníku navíc nezískala žádnou trofej. V lize nakonec nestačila na Spartu, která v minulém kole v Mladé Boleslavi mohla definitivně oslavit zisk mistrovského titulu.

Celek z Letné byl úspěšnější také na poli domácího poháru, kde Slavii ve čtvrtfinále porazil 3:2. Vítězný gól vstřelil na konci února Adam Karabec.

Co se pak týče působení v evropských pohárech, Slavia došla do osmifinále. V něm ale výsledkově nestačila na AC Milán, který ji z této soutěže nakonec vyprovodil, a to po výsledcích 4:2 a 3:1.

Sešívaným tak v rámci této sezóny zbývá udělat poslední věc, a to důstojně se rozloučit s fanoušky. Mladá Boleslav sice nebude jednoduchým soupeřem, jelikož bojuje o účast v pohárové Evropě pro příští sezónu, nicméně papírovým favoritem bude právě Slavia.

Poté nastane letní přestávka a s ní pochopitelně i dlouhé přestupové období. Cílem pro příští sezónu je tedy jednoznačně zisk titulu. Ovšem zpět k poslednímu kolu – co před utkáním s Mladou Boleslaví řekl kouč Slavie Jindřich Trpišovský?

Trpišovský před posledním zápasem sezóny

„Chceme podat co nejlepší výkon, je to poslední domácí zápas. Chceme se s fanoušky rozloučit co nejlepším výkonem, poděkovat jim za podporu na domácích i venkovních zápasech, než se tým rozjede na dovolenou,“ uvedl kouč Pražanů na klubovém webu.

„Mají skvělé individuality směrem nahoru, vysoké a rychlé kluky. Je otázka, v jakém rozpoložení nastoupí, budeme chtít aktivně vstoupit do zápasu,“ dodal Trpišovský na adresu soupeře.

„Chceme jednoznačně vyhrát jako každý zápas, tím poděkovat fanouškům za neskutečnou podporu během celé sezony. Je to tým, proti kterému mám snad nejvíc kanadských bodů. Doufám, že na to o víkendu navážu a pomůžu ke třem bodům nějakým gólem nebo asistencí,“ doplnil svého trenéra Ondřej Zmrzlý.

Zdroj: Fortuna liga, SK Slavia Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.