Spojte se s námi


Fotbal

Tři hráči Walesu vyřazeni před zápasem s Českou republikou!

Na domácí kvalifikační zápas mistrovství světa 2022 proti české reprezentaci, který se uskuteční v Cardiffu, nebudou Walesu k dispozici Hal Robson-Kanu, Rabbi Matondo a Tyler Roberts.

Publikováno

dne

Na domácí kvalifikační zápas mistrovství světa 2022 proti české reprezentaci, který se uskuteční v Cardiffu, nebudou Walesu k dispozici Hal Robson-Kanu, Rabbi Matondo a Tyler Roberts.

Zdroj: Pixabay

Vedení Velšské fotbalové asociace (FAW) s okamžitou platností vyřadilo z kádru trio reprezentantů za porušení týmových pravidel.

Na úterní domácí kvalifikační zápas na MS 2022 proti České republice v Cardiffu tak nebudou k dispozici Hal Robson-Kanu, Rabbi Matondo a Tyler Roberts.

FAW blíže nespecifikovala, jakého porušení se měli hráči dopustit. Podle britských médií však šlo o nedodržení večírku v týmovém hotelu. „Tři fotbalisté se odpoledne vrátili do svých klubů. Více to komentovat nebudeme,“ potvrdila FAW v krátkém oficiálním komuniké.

Portál The Athletic uvedl, že hráči nebyli ve svých pokojích v době, kdy už měli dávno spát. O porušení „covidové bubliny“ se zřejmě nejedná.

„Jsem zklamaný, že musím opustit mužstvo předčasně, ale pravidla jsou pravidla. Omlouvám se spoluhráčům, trenérům i fanouškům,“ stihl se už kát na sociální síti útočník Roberts z Leedsu United.

Útočník Robson-Kanu je hráčem West Bromwich Albion, v reprezentaci má na kontě téměř 50 duelů, hrál i na EURO 2016 ve Francii. Ofenzivní záložník Matondo je kmenovým hráčem Schalke 04, momentálně hostuje ve Stoke City.

Zdroj: TASR

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.