Spojte se s námi


Ostatní

Třetí trenérská změna v Premier League, Everton se rozloučil s Koemanem

Publikováno

dne

Anglický fotbalový klub FC Everton propustil v pondělí trenéra Ronalda Koemana. Evertonu patří po devátém kole nejvyšší soutěže osmnáctá příčka se ziskem osmi bodů. Klub zveřejnil stanovisko na svoji oficiální stránce.

Holandský kouč působil na lavičce šestnáct měsíců od příchodu ze Southamptonu a v minulé sezoně přivedl Everton k sedmému místu. V tomto ročníku se ovšem jeho svěřencům nedařilo, v Premier League se nachází v sestupovém pásmu.

V neděli prohráli na vlastním stadionu s londýnským Arsenalem 2:5, ačkoli otevřeli skóre. V Evropské lize jsou po třech zápasech na posledním místě s jediným bodem.

Je to třetí trenérská změna v Premier League 2017/2018, po odchodu Franka de Boera z Crystalu Palace a Craiga Shakespearea z Leicesteru City. Právě s Leicesterem se Everton střetne v následujícím zápase, v neděli 29. října.

„Předseda Bill Kenwright, představenstvo a hlavní akcionář Farhad Moshiri děkují Ronaldovi za služby, které pro klub odvedl za uplynulých šestnáct měsíců, jako i za sedmou příčku v minulé sezoně Premier League,“ uvedl Everton v stanovisku.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.