Spojte se s námi


Evropská liga

Trenčín ve druhém utkání zničil polský Gornik a zajistil si postup do třetího předkola

Publikováno

dne

S výsledkem 1:0 v zádech vstupoval Trenčín do domácí odvety. Hned od úvodních minut se ukazovalo, kdo je na hřišti pánem. Slovenský tým Gornik k ničemu vážnějšímu nepustil a po výhře 4:1 postupuje do třetího předkola.

 autor: astn

Zdroj: astrencin.com

Pokud chtěli hráči Zabrze pomýšlet na postup, museli smazat jednobrankové manko, které si na Slovensko přivezli. Avšak plány byly zhaceny hned v úvodu, kdy se po standartní situaci vyhoupl do vzduchu Lawrence a Trenčín vedl 1:0. Uběhlo pár minut a domácí vedli už o dvě branky. Obranou se prosmýknul Čatakovič a v tváří v tvář brankáři nezaváhal.

Gornik byl směrem dopředu bezzubý, Trenčín v poklidu bránil své vedení, které opět navýšil zásluhou Azanga, jenž zužitkoval prodloužený centr. Polský tým se nakonec dočkal alespoň čestného úspěchu. Minutu po třetím inkasovaném gólu se prosadil Smuga. Poslední slovo však nakonec stejně měli domácí, na konečných 4:1 zvýšil druhou brankou v utkání Čatakovič.

Trenčín po jasném vítězství a celkovém skóre 5:1 postupuje do třetího předkola, ve kterém se může těšit na prestižní dvojzápas s holandským Feyenoordem.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.