Spojte se s námi


Fortuna liga

Trávník se vrací do Sparty a zapojí se do přípravy. Nevím, kdo to bude trénovat a jaké mají představy, říká záložník

Michal Trávník se po hostování v Turecku vrací do České republiky, jenže jeho budoucnost je zatím nejistá. Na přípravu by se měl hlásit ve Spartě, na Letné však pravděpodobně nezůstane.

Publikováno

dne

Michal Trávník se po hostování v Turecku vrací do České republiky, jenže jeho budoucnost je zatím nejistá. Na přípravu by se měl hlásit ve Spartě, na Letné však pravděpodobně nezůstane.

Trávník se ve Spartě nikdy pořádně neprosadil, a proto odešel do turecké Kasimpasy, kde to ze začátku vypadalo slibně. Do zimy hrál v základu a patřil mezi důležité hráče týmu, pak se ale něco zlomilo. Kasimpasa už v zimě na konci přestupového období chtěla, aby Trávník odešel kvůli kvóte cizinců.

V Turecku nakonec zůstal, ale prakticky přestal hrát. Od února prakticky nenastupoval, přitom do té doby víceméně neslezl ze hřiště. Bylo mu tak jasné, že Kasimpasa opci neuplatní a bude si zase po roce hledat nové angažmá.

Momentálně se tak vrací do Sparty, kde má ještě na rok smlouvu. S týmem se připojí 13. června do přípravy, setrvání na Letné však není moc reálné.

„Zatím to vypadá tak, že se vracím do Sparty a uvidí se, co dál. Ještě jsem se s nikým z klubu pořádně nebavil. Nevím, kdo tam bude trénovat a jakou má Sparta představu. Nejspíš je to poslední možnost, kdy mě může nějak zpeněžit. Agent tvrdí, že rozhodil sítě. Tak uvidíme,“ říká v rozhovoru pro iSport Trávník.

O šikovného středopolaře se delší dobu zajímá Slovácko, problém je však v otázce platu. Skromný celek z Uherského Hradiště totiž jistě nedokáže dorovnat sumu, kterou Trávník pobírá v Praze. Angažmá v celku čtvrtého týmu tabulky ale není vyloučené.

„Vždycky je to varianta. Záleží, jak by se domluvily kluby a já s nimi. V tuto chvíli vůbec nedokážu říct, jestli to dopadne nebo ne. Už před odchodem do Turecka jsem byl v kontaktu s trenérem (Martinem Svědíkem). Ale zatím je to pouze ve fázi, že si občas zavoláme. Nic víc jsme teď neřešili,“ popisuje situaci Trávník.

28letý záložník se zároveň nebrání dalšímu angažmá v zahraničí, pokud by mu to s rodinou dávalo smysl. V Kasimpase letos odehrál 29 zápasů, ve kterých nasbíral 3 góly a 2 asistence.

Zdroj: iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.