Spojte se s námi


Premier League

Trápící se Everton přivítá těžce čitelný Watford

Publikováno

dne

V nedělní porci jedenáctého kola Premier League bude hostit domácí Everton hosty z Watfordu. Zápas začíná v 17:30 SEČ a bude jistě velmi zajímavý.

Everton

Everton zažívá neskutečně nepovedenou sezónu. Klub, jehož cílem bylo atakovat pohárové pozice je nyní namočen v sestupovém pásmu. Aktuálně je 18. místě s 8 body. Evertonu se nedaří v domácí soutěži ani v EL, kde naposledy prohrál dvojzápas s Lyonem. V týdnu dokonce prohrál po žalostném výkonu ve Francii 0:3. V posledních čtyřech ligových zápasech získal Everton pouze jeden bod za venkovní remízu s Brightonem. V posledním ligovém kole pak prohrál 2:0 na hřišti Leicesteru City.

Kouč Unsworth má potíže s rozsáhlou marodkou. Chybět budou tito hráči: McCarthy (Z 0/0), Mori (O 0/0), Barkley (Z 0/0), Coleman (O 0/0), Bolasie (U 0/0), Martina (O 5/0). Nejistý je navíc start Keane (O 0/0). Zlepšení výkonů si fans slibují zejména od Rooneyho (U 10/4).

Watford

Watford je po různorodých výkonech osmém místě s 15 body. Poslední dva zápasy prohrál. Napřed na hřišti s Chelsea a následně doma se Stoke, což byla překvapivá ztráta.

Kouč Silva také počítá mnoho zraněných. Mezi ně patří jména jako Cathart (O 1/0), Hoban (O 0/0), Chalobah (Z 5/0), Success (U 0/0). Vykartovaný je navíc Deeney  (U 8/1). Nejisté jsou pak starty Prodla (O 2/0), Kaboula (O 2/0) a Pereyry (Z 6/1). Musím vyzvednout aktuálně velmi dobré výkony Richarlisona (U 10/3) a Doucourého (Z 10/4).

Prediction

SK mírně favorizují Everton. Vzhledem k jeho formě by mne ale vůbec nepřekvapilo, kdyby Watford vyhrál. Díky výšce kurzům jde hezky hrát i X2 v rámci DC, kde se kurzy pohybují kolem 1,7.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.