Spojte se s námi


Premier League

TOP STORY: Guardiola neměl proti Burnley údajně více hráčů, Gary Neville se mu vysmál

Publikováno

dne

Manchester City remizoval v sobotu odpoledne 1:1 na hřišti Burnley, proti němuž manažer Pep Guardiola nominoval na lavičku náhradníků pouze šest svěřenců a Gary Neville jeho rozhodnutí naprosto zavrhl a vysmál se mu poté, co lodivod jednoho z nejbohatších klubů na světě prohlásil, že neměl k dispozici více hráčů a nemohl nikoho vybrat z týmu do 23 let.

 

Pep Guardiola uvedl, že pro sobotní venkovní ligový zápas proti Burnley vybral na lavičku pouze šest náhradníků, protože podle vlastních slov neměl k dispozici více hráčů a fotbalisté Manchesteru City do 23 let mají v nohách páteční zápas.

Vysvětlení manažera vedoucího celku Premier League, který na hřišti soupeřů nevyhrál již třikrát v řadě, ovšem naprosto odmítl bývalý obránce Manchesteru United a anglický reprezentant Gary Neville, který tvrzení označil za vtip, špatný vtip.

Doufal jsem, že neprohlásí to, co prohlásil,“ uvedl Gary Neville. „Myslím, že je to vtip, naprostý vtip. Pokud jste náhodou manažerem juniorského týmu Manchesteru City, zavolejte mu.“

„Zapomeňte na rezervní tým, i když hrál včera zápas, v jeho řadách jsou mladí hráči. Máte někoho šanci podpořit, dát mu příležitost odcestovat s týmem na zápas Premier League a dát mu načichnout její atmosféru. Hráč získá zkušenost.“

„Jestliže jste manažerem akademie nebo rezervního týmu Manchesteru City, musíte si myslet, že ztrácíte čas. Zapomeňte na to, kolik peněz hráči na lavičce proti Burnley stáli. Šest střídajících hráčů je jako protest. Nechápu, proč to udělal.“

„Guardiola je naprosto neuvěřitelný manažer, jeho svěřenci podávají týmové výkony a ušel s nimi dlouhou cestu. Jeho rozhodnutí týkající se soupisky proti Burnley mě ovšem zklamalo, tohle dělat nemusel,“ dodala dlouholetá opora Manchesteru United a ještě si neodpustil dodatek.

„Nevím, proč vypráví takový příběh. Je hrozné, když do týmu nepřivede mladé hráče, opravdu hrozné. Mohu vám zaručit, že trenéři mládeže a akademie budou opravdu zklamaní. Mohl na lavičku vybrat třeba tři mladíky a říct jim pravdu, že zřejmě nebudou hrát, ale potřebuje doplnit lavičku.“

City během lednového přestupového období nedokázalo přivést Riyada Mahreze z Leicesteru City, zatímco David Silva, Leroy Sané a Phil Foden, anglický reprezentant a vítěz mistrovství světa hráčů do 17 let, chyběli kvůli zranění. Mimo hru byli také Fabian Delph, Gabriel Jesus a Benjamin Mendy.

Celkem Citizens odcestovali na Turf Moor bez sedmi členů prvního týmu Manchesteru City, jehož hodnota činí přes neuvěřitelných 732 milionů liber, a jeho manažer nyní prohlásí, že nemá hráče. To je skutečně k zamyšlení. Co říkáte?

Tým Manchesteru City do 23 let podlehl v pátek večer 1:0 Swansea.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.