Spojte se s námi


Chance Liga

Tohle se nepovedlo. Do Sparty se vrací obránce, který v Teplicích neodehrál ani minutu

Bez jediné odehrané minuty se z Teplic do mistrovské Sparty vrací norský obránce Andreas Vindheim, kterého dlouhodobě trápí zranění. Jeho angažmá na severu Čech se vůbec nepovedlo.

Publikováno

dne

Bez jediné odehrané minuty se z Teplic do mistrovské Sparty vrací norský obránce Andreas Vindheim, kterého dlouhodobě trápí zranění. Jeho angažmá na severu Čech se vůbec nepovedlo.

Ne každý přestup ze severu Evropy se podaří. Do Sparty i Slavie v posledních letech přišla celá řada fotbalistů ze Skandinávie a většina zde udělala či dělá skvělou kariéru. Jsou ale i výjimky.

Andreas Vindheim udělal Spartě dobrou službu pouze v prvním ročníku po svém příchodu na Letnou v roce 2019. Následně jeho role v týmu i z důvodu zranění upadala, až z toho byla série hostování.

A jak se nyní dle informací iSportu zdá, z toho posledního se Nor vrátí bez jediného startu, právě z důvodu zdravotních potíží. Teplicím tak tento transfer nedal zhola nic.

Bez fotbalu až do léta

Severočeši mají se Spartou jednat o ukončení hostování, Vindheim bude totiž kvůli operačnímu zákroku mimo hru i v jarní části sezony.

Ani předchozí hostování se Vindheimovi příliš nevyvedla. Za Schalke odehrál v předminulém ročníku ve druhé Bundeslize pouze sedm zápasů (1 branka). Při loňském angažmá v Lilleströmu zapsal jediný duel.

V létě osmadvacetiletému obránci navíc ve Spartě končí smlouva a její prodloužení je zcela vyloučeno. Ostatně jinak to ani nejde, spousta fanoušků Sparty se vůbec divila, že v klubu stále formálně působí.

Od léta tím pádem bude moci norský bek působit jinde. Po zkušenostech Teplic a možné finanční zátěži je jeho další působení v české nejvyšší soutěži poměrně nepředstavitelné.

Zdroj: iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.