Spojte se s námi


Fortuna liga

Tipsport liga: Souboj bratranců Jarolímů vyzněl pro slávistu

Velice pikantní souboj nabídla zimní Tipsport liga: na trenérských lavičkách se utkali bratranci Jarolímové. Více radosti měl po vítězství 4:2 o pět let mladší Marek.

Publikováno

dne

Velice pikantní souboj nabídla zimní Tipsport liga: na trenérských lavičkách se utkali bratranci Jarolímové. Více radosti měl po vítězství 4:2 o pět let mladší Marek (syn Vlastimila, podnikatele se sportovním zbožím značky Umbro), který vedl B mužstvo Slavie, premiéru s druholigovým Ústí nad Labem zažil David (syn Karla, bývalého kouče reprezentace a nyní Mladé Boleslavi).

Zdroj: fkusti.cz

Vzájemný souboj nijak nehrotili. „Bylo to pikantní pro mě, kluky jsem do toho netahal, abych je nějak motivoval,“ přiznal Marek. „Vůbec jsem to neřešil a emotivně neprožíval, připravovali jsme se na sebe, na svůj výkon,“ připojil David.

A ani neprobíral, že jeho tým nastoupil proti Slavii, kde vyrůstal. „Jsem slávista, ale teď jsem byl na druhé straně, tak to ve fotbale někdy je,“ smiřuje se s kočovným povoláním.

Severočeské mužstvo převzal po Jiřím Jarošíkovi, který odešel do slovinského NK Celje. A zápasovou premiéru zažil na Tipsport lize.

Účast na zimním turnaji, kterou převzal po svém předchůdci, přivítal. „Důležité je, že vůbec můžeme hrát zápasy. V dnešní době je velice těžké sehnat soupeře, my jsme za to rádi,“ rozebíral David Jarolím.

„Začali jsme přípravu nedávno, jen dva tři tréninky na hřišti, takže to bylo narychlo. Ale pro mě nejsou důležité výsledky, ale abychom do sebe něco dostali,“ bere porážku s nadhledem.

Ve skupině B čekají jeho svěřence ještě duely s Varnsdorfem a Chrudimí, tedy dalšími účastníky druhé ligy. „Umělka na Xaverově je připravená dobře, zápasy vítáme,“ opakuje ústecký kouč.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.