Spojte se s námi


Fortuna liga

TIKI-TAKA bude mít speciálního hosta! Do fotbalové talkshow míří David Limberský

Dle dostupných informací to vypadá, že se fanoušci TIKI-TAKA konečně dočkají! David Limberský fotbalovou talkshow dosud ještě nenavštívil, ale premiéra je pravděpodobně za rohem.

Publikováno

dne

Dle dostupných informací to vypadá, že se fanoušci TIKI-TAKA konečně dočkají! David Limberský fotbalovou talkshow dosud ještě nenavštívil, ale premiéra je pravděpodobně za rohem. Současný hráč Domažlic se už nepohybuje v profesionálním fotbale, a proto si konečně může dovolit veřejně vystupovat, což mu Viktoria Plzeň, ne vždy, dovolila.

V roce 2019 se sehrála minikauza, když chtěl fotbalový bouřlivák a pro mnohé kontroverzní fotbalista, promluvit v TIKI-TAKA o konci kariéry. V té době však stále působil v plzeňské Viktorii a ta mu jeho premiéru zatrhla!

V pořadu, který vede Petr Svěcený, bylo jméno Davida Limberského mnohokrát skloňované, ale bývalý reprezentant v sestavě vždy chyběl. Tentokrát to pravděpodobně skončí a Limberský se představí jako host v plné parádě.

Fotbalově se aktuálně legendární Limba prezentuje v západočeských Domažlicích. „Třetí liga, taky liga“ a pro 37letého levého obránce se rozhodně nejedná o ostudné angažmá.

Domažlice po dvou odehraných kolech vedou ČFL se ziskem 6 bodů. Dvakrát zvítězily rozdílem 3:1 (nad Vyšehradem a Pískem). David Limberský odehrál oba zápasy s plnou minutáží.

Fanoušci se jistě můžou těšit na to, že ostřílený moderátor Petr Svěcený si na kontroverzního fotbalistu připraví pikantní otázky. Ke speciální nominaci se (ne)povedeným vtipem vyjádřil i šéfreportér Seznam Zpráv Luděk Mádl.

„Do pondělní show Tiki-Taka přijde David Limberský. Takže se místo VAR budou tentokrát nejspíš přednostně řešit VARiabilní symboly“

Zdroje: Luděk Mádl, iSport, Livesport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.