Spojte se s námi


Chance Liga

Teplice ulovily posilu do útoku! S přestupem talentovaného hráče pomáhá i Slavia, která vyjednává o předkupním právu

Velkou posilu do svého útoku ohlásily Teplice. Góly by měl za Skláře nově střílet Pavel Svatek, který se v minulém ročníku osvědčil v druholigovém Táborsku. Transferu pomáhá i Slavie, která si na hráče vyjednává předkupní právo.

Publikováno

dne

Velkou posilu do svého útoku ohlásily Teplice. Góly by měl za Skláře nově střílet Pavel Svatek, který se v minulém ročníku osvědčil v druholigovém Táborsku. Transferu pomáhá i Slavie, která si na hráče vyjednává předkupní právo.

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O první ligu neúspěšně bojoval s Táborskem, nakonec si ji ale zahraje za Teplice. Talentovaný útočník Pavel Svatek dostal svolení k přípravě se severočeským klubem. Táborsko o tom informovalo na svém webu.

„Pavel Svatek na sebe v uplynulé sezoně výrazně upozornil české fotbalové prostředí. Absolvoval 33 druholigových, třetiligových a pohárových zápasů a vsítil v nich 15 branek, z toho ve F:NL to bylo šest branek,“ píše se na webu Táborska.

V Teplicích by vytáhlý forvard mohl nahradit Daniela Filu, toho si stáhla do přípravy domovská Slavia a podle všeho s ním do nadcházejícího ročníku počítá. Podle informací portálu inFotbal.cz navíc s přestupem Svatka právě Slavia pomáhá.

Do přestupu se vložila i Slavia

Pražský tým má o mladého forvarda také zájem, ale Jindřich Trpišovský si uvědomuje, že na prosazení se v prvním týmu sešívaných je pro Svatka příliš brzy. Sešívaní by ale měli mít na hráče v budoucnu předkupní právo.

„Zásadně zlepšil své koordinační schopnosti a práci s míčem. Stal se rychle jednou z opor A týmu. Vedení Táborska nechce Pavlovi bránit v jeho cestě za snem – zahrát si první ligu. Naším přáním je Pavlovi vyhovět,“ dodal pro web Táborska sportovní ředitel Martin Vozábal.

Svatek už figuruje v plánech teplického kouče Zdenka Frťaly na novou sezonu. Třeba na sociální síti X je psaný v hráčském kádru pro start přípravy. Stejně jako jeho budoucí konkurenti v útoku – Abdallah Gning, Mohamed Yasser nebo Roman Čerepkai.

Devatenáctiletý střelec tak v létě poprvé okusí českou nejvyšší soutěž. A když se mu v ní bude dařit, tak má o budoucím přestupu už jasno.

Zdroj: FK Teplice, FC Táborsko, inFotbal

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.