Spojte se s námi


Fortuna liga

Tecl odmítl finančně zajímavou nabídku ze zahraniční, je to charakter, míní Tvrdík

Červenobílí zatím v zimním přestupovém období tři hráče koupili a jednoho prodali. Vedle Yiry Sora obdrželi dle Jaroslava Tvrdíka nabídku ze zahraničí i na Stanislava Tecla? Ten však odejít nechtěl.

Publikováno

dne

Červenobílí zatím v zimním přestupovém období tři hráče koupili a jednoho prodali. Vedle Yiry Sora obdrželi dle Jaroslava Tvrdíka nabídku ze zahraničí i na Stanislava Tecla? Ten však odejít nechtěl.

Slavia bude mít na jaře na rozdíl od podzimní části sezóny v útoku z čeho vybírat. Uzdravený je Václav Jurečka, z hostování ve Slovanu Liberec se vrátil Mick van Buren, spekuluje se i o koupi Mojmíra Chytila.

Pokračovat v červenobílém by měl pravděpodobně i jeden z kapitánů Stanislav Tecl.

Na přestupovém trhu o něj byl zájem, dle informací šéfa představenstva Slavie Jaroslava Tvrdíka dokonce ze zahraničí.

Přestože Tvrdíkův Tweet budí myšlenku, že Tecl udělal gesto vůči Slavii, fanoušci sešívaných si paradoxně konec dvaatřicetiletého útočníka přáli. A nejen kvůli věku a tudíž nulovému potenciálu do budoucna.

Tecl sice vstřelil deset branek a čtyřikrát asistoval, na druhou stranu všechny zásahy si připsal proti Pardubicím, Brnu, Teplicím, Liberci, Dukle a Českým Budějovicím. V evropských pohárech nic.

Jurečka si navíc v závěru podzimu vydobyl pevnou pozici a i rozjetého van Burena je škoda nevyužít. Nizozemský pracant sice též spaluje velké šance, naběhá toho ale pro tým podstatně více.

Jiná věc je, pokud Slavia Tecla po hráčské stránce definitivně odepíše a bude ho využívat jako tmeliče kabiny a do budoucna jako trenéra. S tím ale vzhledem k oblíbenosti hráče u trenérského týmu nelze počítat.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.