Reklama

Tecl nebo talent z Jablonce. Jaké posily měly na seznamu Teplice a proč k nim nakonec nedošlo?

Fotbalové Teplice letos na přestupovém trhu rozhodně nezahálely a přivedly hned několik nových tváří. Nutno zmínit, že nemuselo zůstat jen u nich. Jaká jména uvízla na jejich seznamu? A proč k přestupům nakonec nedošlo?

Dle slov sportovního ředitele FK Teplice, pana Rudolfa Řepky, usilovalo vedení Sklářů o velice zajímavá jména, zejména pak o posílení útoku.

Realita je taková, že jsme byli v první fázi zaměřeni výrazně jen na český trh. Věřili jsme variantě prověřených hráčů, kteří se v Čechách již nemusí nijak více adaptovat, jelikož již za české kluby hrají. Komunikovali jsme v tomto směru především s velkými kluby jako je Sparta, Slavia či Jablonec.

Dále pak v rozhovoru uvedl, že na jejich radaru byl hodně vysoko trojlístek z pražské Slavie – Stanislav Tecl, Ladislav Takács a Yusuf Hilál. Boj o posledního zmiňovaného pak vyhrál Liberec, kde Yusuf již dříve působil.

Nejen o jména ze Slavie však byl Na Stínadlech zájem. Ve hře bylo také působení sparťanského Václava Drchala s Matějem Pulkrabem, nebo jabloneckého Tomáše Čvančary, který už v letošní sezoně vstřelil dvě ligové branky.

“Řekl bych, že především kvůli postupům těchto zmiňovaných týmů do základních skupin evropských pohárů se v podstatě žádné pohyby neuskutečnily,” dodal Řepka.

Vzhledem k tomu, že prozatím teplickým lov na hráče z naší nejvyšší soutěže nevyšel, přivedli do kádru Matíase Succara a Amadoua Dialla. O jejich přestupu jsme psali zde.

Použité zdroje: FK Teplice

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené