Spojte se s námi


Bundesliga

Talentovaný mladík Lukas Nmecha odchází z Manchesteru City na hostování do Wolfsburgu!

Publikováno

dne

Lukas Nmecha je dvacetiletý Němec s anglickými kořeny, který doposud působil pouze v Anglii. Nyní si vyzkouší angažmá ve svém rodném Německu. Konkrétně ve Wolfsburgu.

Lukas Nmecha nastupuje na pozici útočníka, ale dokáže taktéž zahrát na obou křídlech. V uplynulé sezóně byl mladý Němec na hostování v druholigovém Preston North End. Během hostování odehrál dvacetiletý mladík 44 utkání, vstřelil 3 góly a připsal si 8 asistencí.

Nmecha přichází do německého klubu na jednoroční hostování bez možnosti opce. Během hostování bude německý hráč oblékat dres s číslem 22.

Nmecha oblékal dresy anglických výběrů od U16 až do U21. Začátkem tohoto roku se rodák z Hamburgu rozhodl reprezentovat Německo. Od té doby odehrál v dresu Německa U21 celkem 4 utkání.  

„Lukas je mladý a hladový hráč, který dokonale zapadá do filozofie našeho klubu na hřišti i mimo něj. V minulé sezoně předvedl několik dobrých vystoupení v druhé anglické lize a také v Německu U-21 a určitě upoutal pozornost. Jsme rádi, že další fáze jeho kariéry bude u nás,“ vyjádřil se k hostování sportovní ředitel Wolfsburgu Marcel Schäfer.

Reklama

Oblíbené