Spojte se s námi


Fortuna liga

Tak tohle by bylo krásné angažmá! Krejčího loví portugalský Sporting, který bojuje o ligový titul a Ligu mistrů

Ladislav Krejčí dostal od Sparty příslib letního přestupu do zahraničí. Novinář Luděk Mádl nyní zveřejnil zajímavou informaci, o kapitána Sparty se má zajímat portugalský celek Sporting Lisabon, který bojuje o ligový titul.

Publikováno

dne

Ladislav Krejčí dostal od Sparty příslib letního přestupu do zahraničí. Novinář Luděk Mádl nyní zveřejnil zajímavou informaci, o kapitána Sparty se má zajímat portugalský celek Sporting Lisabon, který bojuje o ligový titul.

Ladislav Krejčí ve Spartě nastupuje ve své páté sezoně a během této doby se stal jejím kapitánem a velkým lídrem. Pravidelně patří mezi nejlepší na hřišti a i když aktuálně nemá formu, stále je několik velkých zájemců o jeho služby.

Spekulace probíhaly během zimy a fanoušci doufali, že se Spartě povede jej udržet. To se stalo, ale hráč, který se dostal do magazínu Forbes v rámci rubriky 30 pod 30, dostal příslib letního přestupu.

Mluvilo se o Realu Betis či Gironě, druhý klub dokonce na Spartu poslal nabídku, kterou se klub rozhodl odmítnout. Nyní se ale mluví o dalším věhlasném týmu, který by jej měl rád ve svých řadách.

Podle informací novináře Luďka Mádla je tím zástupcem Sporting Lisabon, který aktuálně vede portugalskou ligu o bod břed druhou Benfikou, která je zároveň jeho velkým rivalem.

V týmu nastupuje třeba talentovaná hvězda Iván Fresneda, Pedro Goncalves či Viktor Gyokeres, o kterém se taktéž mluví v souvislosti s přestupem do elitního evropského celku.

Bližší informace ohledně částky zveřejněny nebyly, Sparta ale bude muset nejspíše trošku polevit ze svých požadavků. Krejčího limituje jeho rychlost a problém s disciplínou.

Stejně tak i kolísavá forma, protože zatímco před rokem byl lídrem a titul Sparty jde z velké části za ním, aktuálně kupí chybu za chybou a nebýt kapitánem, možná by jej trenér Brian Priske posadil na lavičku náhradníků.

Sporting na Spartu zatím přestupovou nabídku neposlal, hráč je nejspíše jedním z širšího seznamu možných posil. S blížícím se koncem sezony by navíc měli další zájemci přibývat.

Zdroj: Luděk Mádl

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.