Spojte se s námi


Premier League

Swansea představila nového trenéra Carlose Carvalhala

Publikováno

dne

Vedení posledního týmu v letošní sezóně Premier League muselo sáhnout ke změnám a proto se Swansea City ujme nový trenér Carlos Carvalhal.

Nahradí tak svého předchůdce Paula Clementa, který u týmu nevydržel ani rok a jeho hráči v letošní sezóně dokázali získat pouhých 13 bodů. Swansea City se letos nedaří především v útoku, pouhých 11 ligových gólů je nejhorší výsledek, ze všech týmů v Premier League.

Tým přitom před sezónou posílil Wilfried Bony a na hostování z Chelsea přišel Tammy Abraham. Dohromady však oba útočníci vstřelili pouhých 6 ligových gólů.

Nový portugalský trenér vedl od léta 2015 Sheffield Wednesday, který se v Championship drží na 14. místě. Od vedení Swansea dostal Carvalhal důvěru do konce letošní sezóny.

Swansea se pod novým trenérem představí v sobotu proti Watfordu.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.