Spojte se s námi


Fortuna liga

Střet Sigmy Olomouc a redaktora Sportu pokračuje. Klub vyzývá k předložení důkazů

Opakovaná tvrzení redaktora Deníku Sport o špatné kondici Sigmy Olomouc mají dohru. Klub nyní vyzývá Michala Kvasnicu k předložení důkazů. Střet tak pokračuje. Jak celá záležitost dopadne?

Publikováno

dne

Opakovaná tvrzení redaktora Deníku Sport o špatné kondici Sigmy Olomouc mají dohru. Klub nyní vyzývá Michala Kvasnicu k předložení důkazů. Střet tak pokračuje. Jak celá záležitost dopadne?

„SK ​Sigma Olomouc se veřejně ohrazuje proti opakovaným a ničím nepodloženým výrokům Michala Kvasnici v mediálních výstupech nejen v posledním týdnu. A vyzývá jej k reakci,“ píše se na stránkách Sigmy Olomouc. O co jde?

Redaktor Deníku Sport se dlouhodobě věnuje fotbalovému dění na Moravě a píše především o Baníku Ostrava a Sigmě Olomouc. Hanáci, kteří se po špatném úvodu jarní části ligy propadli až na osmou příčku tabulky, byli z jeho strany často kritizováni.

Vedení Sigmy se nelíbí, že kromě sportovní stránky Michal Kvasnica zpochybnil i ekonomickou kondici klubu. Redaktor to opakovaně tvrdil v podcastu Liga naruby či ve Fotbal fokus podcastu.

Klub ekonomické problémy odmítá

„Klub nemá „kostlivce ve skříni“, nemá „ekonomické problémy“, ani se v něm „neztrácejí peníze“, jak Michal Kvasnica opakovaně tvrdil,“ dodává text, pod kterým je podepsané představenstvo olomouckého klubu.

Kvasnica je zároveň vyzýván, aby svá tvrzení podložil konkrétními důkazy. Toho si všimli i autoři podcastu Kudy běží zajíc, kde se k tématu mimo jiné vyjádřil dnes již bývalý redaktor Sportu Jan Vacek.

„Když jsi někoho nařknul, tak by si to nyní měl doložit. Pokud to neuděláš, tak se celá věc může velice snadno otočit vůči tobě. A to i v trestně-právní rovině. Nyní se nesmí mlčet nebo celou věc okecávat,“ řekl k tématu Vacek.

Na vyjádření Michala Kvasnici, případně celého Deníku Sport, celá sportovní obec zatím ještě čeká.

Zdroj: SK Sigma Olomouc, Kudy běží zajíc, Fotbal fokus podcast, Liga naruby

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.