Spojte se s námi


eSport

Stoper s rychlostí 96. MLS TOTSSF je tady!

Publikováno

dne

Jako další Tým sezóny ve FIFĚ 20 je tady MLS TOTSSF. Vedle známých jmen typu Carlos Vela, Opara, či Pozuelo zde najdeme i jiné pěkné kartičky Robinsona či Moraleze.

zdroj: EA.com

Nejzajímavější kartu má obránce Opara. Rychlost 96 na stoperovi je něco neskutečného, k tomu 95 síla a 91 bránění. 83 driblink a nahrávky jsou také výborné atributy a pokud kolem něj postavíte tým, určitě ho zkuste.

Hrotový útočník Martinez je každoročně často používaný a i jeho TOTS karta stojí za to! 99 rychlost s 95 střelou a driblinkem jsou výtečná čísla, čtyři hvězdy na slabou nohu stačí. Minimálně na lavičku dobrá karta.

Pozuelo je díky čtyřem hvězdám na slabou nohu a pětihvězdičkovým trikům jedním z nejlepších ofenzivních záložníků celé hry. 93 rychlost a střela, 94 nahrávky a 95 driblink, pěkná čísla na kartičku z MLS.

I druhý stoper ve výběru stojí za zmínku. Robinson má 91 rychlost, 92 sílu a 88 bránění. V kombinaci s Oparou může být top a je typickým příkladem dobré karty za menší cenu.

Na závěr Carlos Vela, asi nejznámější jméno tohoto týmu. Dostal upgrade na slabou nohu, nyní má tři hvězdy. 96 rychlost, 97 střela, 98 driblink a 95 nahrávky jsou excelentní čísla, jen ta slabá noha to trochu kazí.

Reklama

Oblíbené