Spojte se s námi


Serie A

Stephan El Shaarawy znovu zvažuje přestup do Shanghai Shenhua

Publikováno

dne

Stephan El Shaarawy si údajně rozmyslel prvotní odmítnutí Shanghaie a opět by rád jednal o přestupu. Ten se zdá být poměrně blízko.

Sky na svém webovém portálu uvádí, že šestadvacetiletý italský křídelník by znovu rád jednal o přestupu do Shanghai Shenhua. Původní odmítnutí přišlo údajně poté, co čínský klub zamítl hráčovu žádost na slovo při výběru trenéra a posil do týmu.

Nyní to však vypadá, že El Shaarawy slevil ze svých nároků, ostatně není se čemu divit, čínský klub italskému fotbalistovy s egyptskými kořeny nabízí patnáct milionů euro ročně.

Samotný klub AS Řím by údajně také měl již brzy jasno o hráčově budoucnosti, neboť El Shaarawymu příští rok končí smlouva. Číňané by do hlavního města Itálie za hráče poslali dvacet milionů euro.

Malý Faraon, jak se Shaarawymu v Itálii říká byl v uplynulé sezóně nejlepším střelcem Giallorossi, nasázel celkem jedenáct gólů a připsal si dalších sedm asistencí během třiatřiceti odehraných zápasů.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.