Spojte se s námi

Premier League

Startuje Premier League! Jak sezónu vidí sázkovky a sázkaři?

Publikováno

dne

Už tento pátek startuje nejlepší anglická fotbalová liga. Minulou sezónu ovládli hráči Manchesteru City, jenž vyhráli o 19 bodů před rivalským United. Kdo ale zvedne nad hlavu pohár letos? Kdo je favoritem podle bookmakerů a na koho sází sázkaři?

http://gty.im/955529398

Dle bookmakerů je největší favorit Manchester City, který má kurz 1,6. A i sázkaři věří Citizens, protože na jejich vítězství šlo nejvíce tiketů. Dalším favoritem je jak u tipérů, tak i u sázkových kanceláří Liverpool. Jejich kurz 5,5 se objevil na necelých 1 000 tiketech.

Dalšími favoriti na titul jsou Rudí Ďáblové v kurzu 8, Chelsea s kurzem 15 nebo Harry Kane s Tottenhamem, jejichž vítězství má kurz 17. Na klub Petra Čecha si můžete vsadit v kurzu 25. Pokud si tedy na ně vsadíte 1 000 korun, tak se můžete těšit v případě výhry na pěkných 25 000 Kč.

Vítěz sezóny 2015/2016 Leicester už není takovým outsiderem, ale stejně má pěkný kurz. Na Vardyho a spol. si můžete vsadit v kurzu 250. Naopak největším letošním outsiderem na zisk trofeje je Cardiff City, jenž má rovné 2 000.

Mnoho sázkařů také zkouší na umístění určitého týmu do nějakého umístění. Nejvíce pak na to, že se Everton umístí do 6. místa. Na tuto sázku vypsali bookmakeři pěkný kurz 7. Tip na umístění Arsenalu do 4. místa má taktéž hodnotu, protože kurz 3 je poměrně vysoký.

Na sestup nejvíce bookmakeři favorizují nováčka v Premier League. Nejnižší kurz má totiž Cardiff City, a to jen 1,7. Huddersfieldu v udržení v soutěži také příliš nevěří a dali mu 2,1. Například klub Matěje Vydry Burnley má na sestup vypsaný kurz 5.

http://gty.im/501319558

Na koho letos sázíte vy? Napište své tipy do komentářů.

Reklama

Oblíbené