Šporar do Sparty? Po vypadnutí Slovanu z Ligy mistrů by se měla zaměřit na jeho získání

Sparta na přestupovém poli nekončí. Stále se poohlíží po jednom hráči, který by měl zvýšit konkurenci na postu útočníka. Jedním takovým je hráč Slovanu Bratislava, Andraž Šporar.

Zdroj: skslovan.com

Slovan Bratislava skončil v prvním předkole Ligy mistrů. Velký sen se tak rozplynul a slovenského mistra čeká strastiplná cesta kvalifikací Evropské ligy. I vzhledem k financím je zde možnost, že klub opustí několik opor.

Největší hvězdou klubu je zcela jistě slovinský útočník Andraž Šporar. Vysoký pětadvacetiletý hroťák je již známým jménem i v České republice. Aby ne. V minulé sezoně slovenské ligy Fortuna ligy byl větší hvězdou, než v české lize Komličenko.

Za 30 utkání totiž vstřelil neuvěřitelných devětadvacet branek. Není tak divu, že je velký zájem o jeho služby. Slovan s ním ale počítal do kvalifikace Ligy mistrů, nicméně v současné době by mohl být benevolentní ohledně jeho odchodu.

Takový hráč je totiž potřeba v pražské Spartě. Ta má v současnosti k dispozici 3 útočníky, Tetteha, Kozáka a Graiciara. Nicméně vzhledem k Evropské lize, kde nesmí klub z Letné zklamat, se dá očekávat ještě jeden příchod na tento post.

A právě Šporar by měl být na pomyslném seznamu. Cena 186 centrimetů vysokého útočníka je totiž dle transfermarktu pouhý milion euro. Tudíž by neměl být příliš drahou záležitostí.

Co by ale mohlo být zádrhelem? Počet zranění. Svým klubům za svoji kariéru chyběl kvůli zraněním přes 500 dnů! Otázkou tak je, zda je pro Spartu tato nepříznivá statistika rozhodující.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..