Spojte se s námi


Ostatní

Splnil se mi sen, řekl o přestupu do Neapole německý záložník Younes

Publikováno

dne

Italská Neapol oznámila svou druhou posilu v tomto přestupovém období. Po záložníkovi Zinédine Machachovi posílí celek pod Vesuvem Amin Younes, který své schopnosti potvrdil v nizozemském Ajaxu Amsterdamu. Minulou sezónu byl tak skvělý, že se dostal do výběru Německa na Konfederační pohár, kde oslavil zisk zlatých medailí a rozhodně není bez šance se dostat na vrchol sezóny, tedy Mistrovství světa v Rusku.

Německý záložník kroutil v Ajaxu poslední rok smlouvy. V letním přestupovém období by tedy odešel z klubu zadarmo, což nepřipadalo v úvahu, neboť hráč doufal v přestup do Neapole a Ajax je známý svou výchovou a poté prodejem a velkými zisky. Ajax dostane ovšem pouze čtyři milióny eur, což je v dnešním bláznivém světě přestupů téměř zadarmo. Jeden milión může dostat v bonusech. Za Younese mohl Ajax vytěžit mnohem víc, protože Swansea, která bojuje o holé přežití v Premier League, nabízela rovnou deset miliónů eur. Younes je už v Itálii a dnes podstoupí lékařskou prohlídku, po níž bude následovat podpis smlouvy.

„Jsem velmi šťastný, splní se mi sen. V průběhu jednání došlo na několik intenzivních momentů. Ajax mě v lednu nechtěl ztratit, takže spekulace o možném přestupu mě potěšily, ale od první chvíle jsem myslel jenom na Neapol. Vzhledem k mým přednostem a ambicím se jedná o ideální klub. Fanoušci Ajaxu jsou a navždy zůstanou v mém srdci, vždy ke mně chovali lásku,“ prohlásil Younes.

„Od Neapole očekávám to, co všichni na světě vědí a těším se na město, jeho obyvatele a fanoušky. Dám do toho vše. Jsem si vědom toho, že mohu mít vliv na výsledek i při příchodu z lavičky náhradníků a vše může otočit jeden jediný moment. Pokud jsem byl součástí týmu s velkými ambicemi, vydával jsem ze sebe vždycky všechno… Neapol má cílů spoustu a už se nemohu dočkat, až pomohu k jejich dosažení,“ dodal.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.