Reklama

Sparta půjde na Brondby s Haraslínem i Čelůstkou. V jaké nastoupí sestavě?

Spartu čeká hned v prvním kole Evropské ligy velice důležitý duel proti Brondby. Pokud chce myslet na postup nebo alespoň na třetí místo, musí Dány porazit. V jaké sestavě letenští nastoupí?

Pavel Vrba moc dobře ví, že hned první zápas ve skupině může být hodně klíčový. Proti Lyonu a Rangers se budou sbírat body velice obtížně.

Sestava proti Plzni rozhodně neobstála. Nejen výsledkem, slabý byl i výkon. Hanckovi to na levém beku vůbec nesedlo, nejistá byla i stoperská dvojice. Proto přichází řez.

Proti Brondby by se měla vrátit stoperská dvojice z minulé sezóny Čelůstka – Hancko. Na levém beku nastoupí Polidar, na druhé straně Wiesner.

Proti Plzni nevybral trenér Vrba dobře ani střed zálohy. Trio Souček – Pavelka – Sáček bylo velmi nekreativní a takřka nehrozilo do ofenzivy. Proto by v Dánsku místo Součka měl nastoupit Karabec.

Na jednom křídle naskočí tradičně Pešek, Karlssona nahradí nová posila Haraslín. Na hrotu útoku naskočí tradičně Hložek, alespoň takhle své svěřence připravoval v týdnu Pavel Vrba.

Sestava Sparty proti Brondby:

Nita
Wiesner – Čelůstka – Hancko – Polidar
Sáček – Pavelka
Pešek – Karabec – Haraslín
Hložek

Zdroj: Livesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Jenom ne Čelustku!!! Zaprvé dlouho nehrál a to nejhorší už je hrozně pomalí. Kdy konečně Vrba pochopí že Hložek není hroťák.

    • Nikdy protože “skvělé” sportovní vedení neni schopno za 2 roky přivést opravdu typického kvalitního golového hroťáka místo zcela pruměrného Juliše kterému vyšel herně a golově jen loňský podzim a byla obrovská chyba že nebyk za 2mil.€ prodán a za ty peníze nebyl přiveden typický daleko kvalitnější golový hroťák !! Ale to by musela mít Sparta opravdu skauty a ne ty co si na ně jen hrají za 400 tis.kč měsičně jako protekčák J.Rosický a jeho banda rádoby skautu !!!

  2. Retro Čelůstka je nevypočitatelný, nikdo neví, co udělá. Karabec dobrý, možná by si měl raději vyměnit pozici s Hložkem. Pavelka je slaboučký, to už by tam mohl být rovnou Dočkal.
    Jestli obrana zabere, mohlo by to vyjít. Hložek potřebuje dobrý míč a pak už si poradí. Budu držet palce všem našim zástupcům.

  3. Právě že nikdo neví co udělá. Hlavně spoluhráč v obraně. To může vyprávět hlavně Vitík. Je opravdu pomalí a teď dlouho nehrál. To samí jako Štětina. Žádný trenér neudělá takovou blbost aby nerozehraneho hráče dal v takovém zápase do základu. Jenom Vrba to jsma viděli už v několika zápasech. Naposledy v Plzni.

  4. Vrba opět staví na stopera hráče který byl dlouho zraněný a nikdo neví jak zahraje,je to stejná chyba jako Štětina v zápase s Plzní.A na hrotu opět jen jeden hráč a opět Hložek,kterému role hrotového hráče evidentně nesedí.

  5. Teď koukám na oficiální sestavu Sparty a začínám pochybovat o Vrbovi. Opravdu pomalí a nerozehrany Čelustka. To samí poslední zápasy špatný Pavelka na úkor Karabce. Velice rád bych se mýlil ale nevím nevím.

  6. Myslím, že to šlo určitě postavit lépe. Nejhorší je na tom ale to, že pokud to třeba vyjde, tak bude Vrba za hrdinu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené