Živé výsledky
  • SAM
    SAM
    GOZ
    GOZ
  • CAR
    CAR
    Wre
    Wre
  • DEP
    DEP
    ELC
    ELC
  • INT
    INT
    REM
    REM
  • SHH
    SHH
    BEI
    BEI
  • BRO
    BRO
    HER
    HER
  • FEN
    FEN
    LYO
    LYO
  • LEV
    LEV
    AEK
    AEK
  • DIN
    DIN
    Vik
    Vik
  • SHA
    SHA
    DAL
    DAL
  • KOZ
    KOZ
    SLA
    SLA
  • SLO
    SLO
    CEL
    CEL
  • HAP
    HAP
    SAB
    SAB
  • ATM
    ATM
    MAL
    MAL
  • NEC
    NEC
    BOD
    BOD
  • CEL
    CEL
    LNZ
    LNZ
  • CLB
    CLB
    MTL
    MTL
  • CIN
    CIN
    NYC
    NYC
  • TOR
    TOR
    CLT
    CLT
  • NYR
    NYR
    NSH
    NSH

Spartě byla upřena penalta v závěru! Zápas ale rozhodly chyby v defenzivě

Sparta opět ztratila, když remizovala v domácím prostředí s nováčkem z Českých Budějovic 3:3. Doplatila na triviální chyby v defenzivě, přesto mohla zvítězit, ovšem rozhodčí Marek neodpískal pokutový kop v závěru. Na zápas se podíváme ve Sparťanském blogu.

Zdroj: sparta.cz

Zmar. Sparťanský fanoušek to nemá jednoduché. Domácí zápas, ve kterém se každý těšil na výhru po povedené hře, se změnil na veletrh chyb v defenzivě a ofenzivní bezzubost. První branku vstřelili po zbytečné ztrátě míče hosté. Následně Sparta vyrovnala, branka ale kvůli ruce nebyla uznána.

Pár minut poté zahrávala pokutový kop, který Kanga proměnil. Ke konci poločasu ale poslal svůj tým do vedení Čolič. Sparta vyrovnala v 59. minutě ránou Plavšiče, následně ale přišla chyba Kayi a Budějovice opět vedli.

Spartě se přesto podařilo vyrovnat díky Tettehovi. Do vítězného konce ale zápas nedotáhla. Po faulu v nastavení rozhodčí Marek chybně nenařídil pokutový kop a fanouškům zbyly oči pro pláč. Smolné utkání pro sparťanskou obec.

Brankář Heča neměl příliš práce, ze tří střel ale obdržel tři branky. Neměl to jednoduché, svému týmu ale tentokrát zákroky nepomohl. Z obrany podal nejlepší výkon Frýdek, smolařem byl Semih Kaya.

Hráč, který kvůli svému platu musí neustále dokazovat, že na to má, chtěl vysoký balon hrát prsama na spoluhráče, místo toho ale poslal do úniku Ledeckého. Semiha je mi líto, v posledních utkáních hrál ve formě. Myslím ale, že mu to fanoušci brzy odpustí.

Už při zahajovacích sestavách se fanoušci podivovali nad nasazením Mandjecka. Kamerunský středopolař jejich pochybnosti potvrdil, měl prsty ve dvou brankách. U první zbytečně ztratil balon a z následného protiútoku padl gól.

Zdroj: sparta.cz

Nutno ale dodat, že se na bránění absolutně vykašlal Kanga, který by, v případě snahy, mohl gólu zabránit. Co se týče Guélora Kangy, tentokrát velmi zklamal. Nebyl tím lídrem z kraje sezóny.

Druhá branka jde také na bedra Mandjecka. Zbytečně se po hráči oháněl rukou a rozhodčí odpískal přímý kop, ze kterého padl gól. Nasazení Mandjecka opravdu nechápu, přeci jen na střídačce čekal uzdravený Krejčí, který se v týdnu navíc rozehrál v jednadvacítce.

Trenér Jílek si tak za prohru může sám. Opravdu se nemůže vymlouvat na fanoušky, kteří odpálili pyrotechniku v moment vstřelení branky, která byla plánovaná na počest oslav. Chyby by měl hledat především u sebe. A neodpískaná penalta v závěru? Pokud se rozhodčí nepůjde podívat na takový zákrok, nemá cenu na fotbal chodit.

Diskuse

Mohlo by vás zajímat

Trpišovského tah, který potopil ofenzivu. Fanoušci Slavie po ztrátě v Liberci kritizují Schranze

Trpišovského tah, který potopil ofenzivu. Fanoušci Slavie po ztrátě v Liberci kritizují Schranze

Hvězdné manýry v Plzni. Trenér Hyský veřejně zpražil Sojku a vzkázal mu, ať zkrotí ego

Hvězdné manýry v Plzni. Trenér Hyský veřejně zpražil Sojku a vzkázal mu, ať zkrotí ego

Měl se stát hráčem Sparty, teď míří do Bratislavy. Letenští budou výkony ofenzivního šikuly nadále sledovat

Měl se stát hráčem Sparty, teď míří do Bratislavy. Letenští budou výkony ofenzivního šikuly nadále sledovat

Obří posila za 19 milionů. Jablonec hlásí novou akvizici do útoku

Obří posila za 19 milionů. Jablonec hlásí novou akvizici do útoku