Spojte se s námi


Fortuna liga

Sparťanský kotel hodil dělobuchy na normální tribunu s dětmi, odsoudili je i vlastní fanoušci. Jste ubožáci, přisadil si Kalivoda

Fotbalová kultura se v Česku neustále posouvá a obě pražská „S“ se mohou chlubit skvělými výkony fanoušků. Co však předvedli někteří fanoušci Sparty v nedělním derby, to bylo absolutní dno fanouškovství.

Publikováno

dne

Fotbalová kultura se v Česku neustále posouvá a obě pražská „S“ se mohou chlubit skvělými výkony fanoušků. Co však předvedli někteří fanoušci Sparty v nedělním derby, to bylo absolutní dno fanouškovství.

Oba tábory vydatně podporovaly své kluby, předvedly krásná chorea, byli sladěni do stejných barev, vše vypadalo skvěle.

Dlouhou dobu to vypadalo, že i když na hřišti to žádný šlágr není, na tribunách probíhá skvělý duel mezi výbornými fanoušky. Jenže tohle všechno jedinci z kotle Sparty hodili do koše.

Ke konci zápasu totiž přilétly tři dělobuchy od sektoru fanoušků Sparty na normální tribuny, kde na jižní tribuně pravidelně sedávají děti a mládežníci pražské Slavie.

Obrovská rána se ozvala stadionem a fanoušci sedící poblíž hostujícího kotle se rozutekli pryč. Mohly za to dělobuchy od fanoušků Sparty. Házet je mezi normální fanoušky a hlavně mezi děti je naprosté dno a kdo se o to postaral, by měl dostat doživotní zákaz vstupu na stadion.

Nutno říct, že se nemohou všichni fanoušci házet do jednoho pytle. Může za to pár jednotlivců, které v tu chvíli nenapadlo nic lepšího. A také je odsoudili sami fanoušci Sparty.

„Házet petardy mezi lidi je ultra prasárna. Nechápu tyhle jednotlivce,“ napsal fanoušek Sparty na Twitteru.„Souhlasím, že házet dělobuchy byla šílenost. Ale bylo to jen pár jednotlivců, ne celý kotel,“ hájil hostující kotel příznivec letenských.

„Házet dělbuchy mezi sedící lidi je vrchol demence,“ napsal novinář Radek Špryňar. „Ať bylo derby jaké bylo, házet dělobuchy a pivo do lidí a hlavně do dětí…..sparťani jste DNO českého fandění, ubožáci, nikdy nebudete mít úroveň,“ napsal ostře bývalý hráč Slavie David Kalivoda.

„Co k tomu dodat, že je někdo takovej kretén a hodí dělobuch, tam kam hodil… zaslouží si kriminál,“ napsal na Twitteru esport specialista CNN Prima a fanoušek Sparty Michal Kabele.

Zdroj: Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.