Reklama

Sparťanské dresy se staly terčem padělatelů! Na čínském serveru se prodávají za zlomek ceny

Zdroj: AC Sparta Praha

Sparta oznámila své dresy na novou sezonu 2020/21, do které vstoupí i s novým logem. Toho se okamžitě chopil jeden čínský server, který jeho napodobeninu prodává za zlomek ceny.

Sparta se zařadila po bok konkurenční Slavie a dresy obou nejslavnějších českých celků se prodávají na serveru Aliexpress.

Problémem však je, že se nejedná o oficiální prodej a můžete si zde pouze koupit padělané kousky, které na obrázku vypadají totožně.

Tedy ne úplně, aby se daní prodejci alespoň částečně ochránili, na obrázku neuvidíte značku daného dresu.

U Sparty tedy chybí Adidas, ovšem znak je na fotce nezměněný, což zcela jistě také není v pořádku.

Klub na znak drží ochranou známku, a tak je dost možné, že proti tomuto prodeji podnikne určité kroky.

A za kolik si můžete daný padělek koupit? Cena je okolo 400 Kč, což je velký skok oproti 1 799 Kč, za kterou dres prodává Sparta.

Důrazně však nedoporučujeme jakýkoliv padělek na daných serverech kupovat. Přeci jen tím poškozujeme i samotný klub, cena za nový dres je navíc nastavena poměrně nízko.

Zdroj: Aliexpress

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. No jasně když z každého ofico dresu má 20% do své kapsy ten odporný slizoun žába na prameni D.Svoboda tak jako ze všeho co se prodává ve Fan shopu Sparty !

    • 95% z každého prodaného trička bych měl mít já. Jsem totiž největší zoufalec v republice. Miluju cizí peníze a % i když jim nerozumím. Musím si jít pro nové prášky ale ještě se vrátím.

  2. On ti to zde Kissman vysvětlí co za ptáčka je ten hnusák D.Svoboda jak profituje – profitoval ne nemalou měsiční častkou na fan shopu a jak za velmi pěknou uplatu “předal” vysílací práva na O2tv se svím kámošem Vackem + v kolika firmách kolem fotbalu figuruje až si každý normalní člověk musí řikat – ten Svoboda je ještě dokonalejší než Meresjev vždyť on aby vše zvládal a stíhal nemuže vubec spát a to již tolik let ! 😁 Jinak samozřejmě nevidím jediný duvod si kupovat předražený dres jen protože je se třemi pruhy když jeho výrobní cena jak již někdé psali se pohybuje kolem 500 kč tak jako i většina ostatních dresu ať od Pumy či Nike !

  3. Výrobní cena 1 dresu nepřesahuje častku 500kč včetně dopravy do Čr ! Ale když si fanshop přirazí dalších 700kč tak jako to bylo u kolekce Nike tak to se pak neni čemu podivovat ( pak samozřejmě mohou stát ve výprodeji 999kč) . Je prima že ti nevadí že Svoboda a spol. okrádají fanoušky Sparty a mastí si tím své kapsy a ještě si hrají na ohromné Sparťany ! ☹

  4. Dal jsem si tu práci a objednal je. Jsou úplně samé jako z fanshopu sparty. Všechna loga správně, stejný materiál, stejný pytlík… Jen pro info.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené