Reklama

Sparťanské dresy se staly terčem padělatelů! Na čínském serveru se prodávají za zlomek ceny

Zdroj: AC Sparta Praha

Sparta oznámila své dresy na novou sezonu 2020/21, do které vstoupí i s novým logem. Toho se okamžitě chopil jeden čínský server, který jeho napodobeninu prodává za zlomek ceny.

Sparta se zařadila po bok konkurenční Slavie a dresy obou nejslavnějších českých celků se prodávají na serveru Aliexpress.

Problémem však je, že se nejedná o oficiální prodej a můžete si zde pouze koupit padělané kousky, které na obrázku vypadají totožně.

Tedy ne úplně, aby se daní prodejci alespoň částečně ochránili, na obrázku neuvidíte značku daného dresu.

U Sparty tedy chybí Adidas, ovšem znak je na fotce nezměněný, což zcela jistě také není v pořádku.

Klub na znak drží ochranou známku, a tak je dost možné, že proti tomuto prodeji podnikne určité kroky.

A za kolik si můžete daný padělek koupit? Cena je okolo 400 Kč, což je velký skok oproti 1 799 Kč, za kterou dres prodává Sparta.

Důrazně však nedoporučujeme jakýkoliv padělek na daných serverech kupovat. Přeci jen tím poškozujeme i samotný klub, cena za nový dres je navíc nastavena poměrně nízko.

Zdroj: Aliexpress

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. No jasně když z každého ofico dresu má 20% do své kapsy ten odporný slizoun žába na prameni D.Svoboda tak jako ze všeho co se prodává ve Fan shopu Sparty !

    • 95% z každého prodaného trička bych měl mít já. Jsem totiž největší zoufalec v republice. Miluju cizí peníze a % i když jim nerozumím. Musím si jít pro nové prášky ale ještě se vrátím.

    • On ti to zde Kissman vysvětlí co za ptáčka je ten hnusák D.Svoboda jak profituje – profitoval ne nemalou měsiční častkou na fan shopu a jak za velmi pěknou uplatu “předal” vysílací práva na O2tv se svím kámošem Vackem + v kolika firmách kolem fotbalu figuruje až si každý normalní člověk musí řikat – ten Svoboda je ještě dokonalejší než Meresjev vždyť on aby vše zvládal a stíhal nemuže vubec spát a to již tolik let ! 😁 Jinak samozřejmě nevidím jediný duvod si kupovat předražený dres jen protože je se třemi pruhy když jeho výrobní cena jak již někdé psali se pohybuje kolem 500 kč tak jako i většina ostatních dresu ať od Pumy či Nike !

  2. Mýval nemá 1800 na dres. Ale proč by si vlastně seshitej kokot měl kupovat dres Sparty že jo? Blbý je že tendle retard si nekoupí ani ten seshitej jakej to je ubožák 😀

  3. Výrobní cena 1 dresu nepřesahuje častku 500kč včetně dopravy do Čr ! Ale když si fanshop přirazí dalších 700kč tak jako to bylo u kolekce Nike tak to se pak neni čemu podivovat ( pak samozřejmě mohou stát ve výprodeji 999kč) . Je prima že ti nevadí že Svoboda a spol. okrádají fanoušky Sparty a mastí si tím své kapsy a ještě si hrají na ohromné Sparťany ! ☹

  4. Dal jsem si tu práci a objednal je. Jsou úplně samé jako z fanshopu sparty. Všechna loga správně, stejný materiál, stejný pytlík… Jen pro info.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené