Spojte se s námi


Chance Liga

Sparťani si stěžují na nové dresy: Letos si ho kupovat nebudu. Je to hnus, shodují se mnozí fanoušci

Pražská Sparta v sobotu večer představila nové dresy, které bude oblékat v následují sezóně. Očekávané nadšení ale nepřišlo, fanouškům se totiž nový dres od značky Adidas vůbec nepozdává.

Publikováno

dne

Pražská Sparta v sobotu večer představila nové dresy, které bude oblékat v následují sezóně. Očekávané nadšení ale nepřišlo, fanouškům se totiž nový dres od značky Adidas vůbec nepozdává.

Sparta vstupuje do čtvrté sezóny se značkou Adidas, když v létě 2021 po dlouhých 26 letech vyměnila značku Nike. Úvodní sezónu měli letenští klasický rudý dres s bílými prvky, poslední dva ročníky lemovaly dres černé pruhy.

Loni v létě se fanoušci nového dresu nedočkali, jelikož Adidas ponechal Spartě dresy z předchozího ročníku. Vytvořil ale alespoň novou černou sadu se zlatými prvky, která sklidila velký úspěch.

To se však o novém dresu říct nedá. Letenští totiž v sezóně 2024/25 budou nosit rudý dres s černými pruhy, na které nepříliš šikovně navazují ramena taktéž s černými pruhy. Fanoušci Sparty si tak na nový kus dost stěžují.

Letos dres vynechám

„Tuhle sezónu dres kupovat nebudu. Hodně velkej krok vedle. Čekal jsem poučení po těch příšernejch venkovních dukláckejch,“ připomněl fanoušek žlutočervené dresy, které evokovaly Duklu Praha.

„Řeknu to takhle. Mně jste se do vkusu teda fakt netrefili,“ napsal jiný příznivec letenských. „Je to pořád dres Sparty, ale je to hnus. Kupovat rozhodně nebudu,“ přidal se další.

„Je to vtip, že ano? Kdy vyjde ven ten opravdový dres?“ nevěřil vydání těchto dresů fanoušek Sparty. „Tohle se nepovedlo. Proč to Betano není alespoň vycentrované? A proč tam jsou ty černé pruhy u ramen?“ shodují se další příznivci letenských.

Ačkoliv se často stává, že se něco nového na začátku nelíbí a postupně si k tomu fanoušci najdou cestu, zde se dá víceméně s velkou pravděpodobností říct, že letos to s prodejem dresů na Letné nebude tak horké.

Zdroj: X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.