Spojte se s námi


Evropská liga

Sparta zveřejnila ceny vstupenek na Liverpool! Fanoušky potěšila cenová hladina, oproti rivalovi ze Slavie zaplatí méně

Sparta již zveřejnila cenu vstupenek na osmifinále Evropské ligy s Liverpoolem. Zápas, který se hraje již ve čtvrtek 7. března, je vyjde na lepší peníze, než fanoušky Slavie, kam přijede AC Milán. Kolik za utkání zaplatí?

Publikováno

dne

Sparta již zveřejnila cenu vstupenek na osmifinále Evropské ligy s Liverpoolem. Zápas, který se hraje již ve čtvrtek 7. března, je vyjde na lepší peníze, než fanoušky Slavie, kam přijede AC Milán. Kolik za utkání zaplatí?

Po postupu přes Galatasaray čekala Sparta na los osmifinále Evropské ligy, který ji přiřadil Liverpool. Aspirant na triumf v Premier League byl v osudí nejnáročnějším týmem, přesto jsou mnozí fanoušci spokojeni.

Konečně si opět zahrají s opravdu světovým týmem, přičemž se v současné formě mohou pokusit o zázrak. Byť ano, šance Sparty pochopitelně nejsou příliš vysoké. V očekávání byli fanoušci i kvůli ceně vstupenek.

Sparta informace vydala v pondělí dopoledne a jak je zvykem, vstupenky se budou prodávat ve třech cenových kategoriích. Nejlevnější místa si fanoušci koupí za 1 100 korun.

Druhá cenová hladina je nastavena na 1 700 korun a nejdražší vstupenky si fanoušci mohou pořídit za 2 300 korun. Jak je ale zvykem, permanentkáři budou mít svá místa o 20 procent levnější.

Mohou si ovšem koupit vstupenku pouze na své místo. Členové Sparta Clubu mají nárok na vstupenky dvě, na jednu z nich dostanou slevu 10 procent. Na řadu se ale dostanou až po držitelích permanentních vstupenek.

Sparta zároveň varuje fanoušky

Klub fanouškům důrazně doporučuje, aby nepořizovali vstupenky mimo oficiální kanály. Důvodem je možný podvod či nepřiměřená cena. Přestože se s tím Sparta snaží bojovat, nikdy to kluby bohužel stoprocentně neuhlídají.

Pokud si takovou vstupenku fanoušek koupí, riskuje tím i to, že jeho vstupenka bude jednoduše zneplatněna. Ostatně zažili to i někteří příznivci Galatasaraye, kteří nebyli vpuštěni na stadion z důvodu neplatné vstupenky.

Cenovou hladinu nedávno zveřejnila také Slavia, která se chystá na dvojzápas s AC Milán. Její nejlevnější dospělá vstupenka vyjde fanoušky taktéž na 1 100 korun, následují místa za 1 690, 2 190 a 2 490 Kč. Oproti Spartě tedy fanoušci Slavie zaplatí o něco více.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.