Reklama

Sparta zveřejnila ceny lístků na Rapid, jejich výše však mnohé nemile překvapila

Pražská Sparta se chystá na druhé předkolo Ligy mistrů, ve kterém sehraje dvojzápas s rakouským Rapidem Vídeň. Nyní zveřejnila ceny lístků na domácí zápasy, ty však mnohé nemile překvapily.

Sparta si po delší době zahraje předkolo Ligy mistrů a fanoušci se těší na stadiony, jelikož jich bude moci přijít až 50 %.

Klub však nyní zveřejnil ceny lístků, které rozhodně nejsou nízké. Permanentkáři by ale neměli mít velký problém.

Sparta má stadion rozdělen na tři cenové hladiny. Kategorie 1 vás vyjde na 1 190 Kč, kategorie 2 na 1 050 Kč a kategorie 3 na 890 Kč.

To už je částka, která napovídá, kolik si fanoušci zaplatí v případě postupu do skupinové fáze jedné ze soutěží, případně nalosování atraktivních celků.

Permanentkáři však mají 50% slevu, a tak je zápas vyjde mnohem lépe. O 10 % nižší částku zaplatí i členové Sparta Clubu.

Fanoušci tak zažívají zklamání poté, co se radovali z faktu, že se na zápas podívají. Toto zklamání ale v případě postupu dozajista opadne.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Za co chtěji tak předražené vstupenky ? Za to aby divák na živo viděl to utrpení na hřišti co tam předvádí většina kádru v čele s Vidheimem Sáčkem Čelustkou Dočkakem Pavelkou a spol.? Za to že divák muže přijíd na stadion kdy kromě hlavní tribuny ty ostatní vypadají že každou chvíli se zbortí – za nedostatek toalet – za předražené občerstvení ve stáncích a fronty u nich na 20 minut ? Na ligu za 490kč nejlevnější lístek když na hlavní tribunu na Bohemku stojí 280kč a předváděný fotbal je na obou stadionech + – kolikrát na stejné urovni ? Strašné !! A 890kč na předkolo s Rapidem ? Vy jste tam opravdu nezkuteční nenažraní zmr.. !!! Seberte Čuprovy Rosickému Dočkalovy Čekustkovy Pavelkovy 50% z platu + vyhazej te tu armádu darmojedu v kancelářích a dalšich funkcí a lístek muže stát na ligu do 300kč a na předkola do 500kč !!! Až bude ve Spartě hrát v základu 6-7 kvalitních reprezentantu a 1-2 špičkoví fotbalisté na které bude radost chodit protože budou hrát rychlý technický utočný fotbal v každém zápase celých 90 minut pak mužete chtít 500kč za lístek na ligu ale po těch hruzách co ty primadony poslední roky předvádí je to od vás svinstvo nenažranost vydírání a zneuživání fanoušku kteří rok a pul nemohli přijíd na stadiony ( kromě 3-4 tis. V květnu 2021)

  • uz nežiješ v komančstatě ty bolševiku rudej. ani ciga uz si nekoupiš za 3,- Millwale uz se vzpamatuj . Přestan tady honit žvasty a koukni se na statistiku v tymu budeš čumět jak na spartakiádu třeba až zjistiš kdo je nejlepšim asistentem a kdo má jedny z nejlepších přihravek myšleno v procentech.Jenže tak daleko ta tva bolševická hlava nevidí. Ty jen umíš kydat hnuj na každeho Spartana

   • Meleš totátní hovadiny a nic k danému tématu . Typický zaslepenec který bude vždy obhajovat neobhajitelné ! Předražené vstupenky jsou jen další svinstvo vedení klubu které ovce jako ty tak stále hájíte tak jako ty zoufalce na hřišti kteří se klepou o body i s týmy jako např.Pardubice nováčkem s rozpočtem 11× menšim než Sparta !! A bolševik jsem nikdy nebyl ani já ani nikdo z mé rodiny ty chytráku !!

  • Jestli jste fanoušek Sparty, tak máte pernamentku a cená je poloviční, jenže to se Vás asi těžko týká, takže bude lepší, když se zdržíte debilních komentářů, které jsou už opravdu otravné a směšné. Jinak ceny od doby komoušů alias dělnických klubů jsou minimálně 10x vyšší (je vidět co jste asi zač a dělnická třída Vám určitě moc chybí). Předpokládám, že jste dosáhl vzdělání, kde bylo násobení v desítkách a umíte si tedy spočítat, že cena vstupenek je odpovídající vývoji cen – fotbal je totiž byznys a nikoli zábava pro chudé mývaly. No a ty kydy o technických a běhavých fotbalových reprezentantech vyprávějte třeba Bořilovi nebo Daridovi. Jo a ještě tam chybí, že cenu lístků určili Tomáš a Jirka Rosičtí, tj. Vaši největší oblíbenci ve Spartě.

   • Miroslave řekl bych, že od dob komoušů se toho moc nezměnilo. Jen to, že na nás dnes sedí mnohem větší totalita než za komoušů.

   • Vypadá to, že si hraješ na inteligenta. Pokud je fotbal byznys, proč je Sparta každý rok ve ztrátě?

    • Ve velkých a rozvětvěných společnostech je ztráta jedné části v naprostém pořádku a přispěje třeba k optimaliaci odvodu daní. Stačí znát něco z ekonomických věd, ale na to musí být hlava rádoby inteligente. A že je to byznys chápe i ten, kdo dokončil jenom základní školu, pouze hlupáci si myslí, že je to zábava pro chudé finančně i duchem.

  • Hochu chápu, že ze sociálních dávek na to nemáš. Ale je to přesně o tom co si mohou dovolit. Pokud prodají dostatečné množství vstupenek je ta cena v pořádku. Pokud ne, příště bude nižší.
   A hlavně, nikdo tě nenutí jít na stadion. Naopak bych řekl, že ve tvém případě bude lepší když zůstaneš doma.

  • Ty…..M.g..e.Tvoje blbosti číst to je děs.Nevim kdo jsi jestli jsi byl někdy na fotbale,nebo hrál ale podle mého nevíš o nem NIC!!!PRO TVO INFORMACI PRED 20 LETY UZ STAL LISTEK NA POHARY 500KC.PROBER SE BLBE.!!!!

 2. Borci, už asi před 5 roky vydřidušská kometa Brna chtěla za lístek, jednalo se teda o finale extraligy 1.250,- do 40 let starého Ronda(hala).Nebyla však omezena kapacita stadionu a peníze měli jinou hodnotu, jelikož od té doby je inflace tak + 10% min.
  V tom samém finále se prodával lístek v Liberci za 350,- – 550,-
  Prostě nechodit, nekupovat.
  Ale Sparta tu kapacitu prodá jen přes pernamentkáře s 50% slevou, což už není takovej ranec.
  není to takovej podraz jaký tehdy na brnaky udělala jejich slavná kometa.
  MMch.I pernatmetka stojí v Brně víc než jednorázové vstupné na Spartu do O2 areny.
  Tak tady si můžete udělat obrázek, jak se z fanoušků dělají opravdu blbci a ovce.
  V brně je mají nejlepší a na oplátku z těch nepřemýšlejících fanatiků dře vedení komety kůži.
  Takže za mě v tomto směru pseudokometa u mě n aplné čáře věde.

 3. To je presne obraz deni ve sparte. Na fanousky serem hlavne dalsi hotel nasral bych jim. Hrobar cupr a spol vam je nase sparta u prdele. Hlavne strahov a letna at se zboura. Rosa dokurvil kabinu a vsjbc to ostatni. Zahnete do haje…

   • Ty debile fotbal byl vždy zábava kterou si mohli dopřát i ti nejchudší ať ve 30. 50. 70. Letech všude v Evropě ! Každý si nemuže dovolit dát 1500 za 3 vstupenky na 1 ligový zápas + 250-300kč za občerstvení na stadionu +180kč za dopravu a to se modlit aby za ty peníze člověk viděl pěkný rychlý běhavý fotbal v podání Sparty celých 90 minut ……. což je bohužel již pár let v 70% zápasu utopie ☹

    • Byl jsi v posledních 5 letech třeba na Bayernu, na PSG, Na Chelsea a podobně. Tušíš kolik stojí vstupenky v Evropě průměrně?
     Když na to nemáš, můžeš chodit na prales.

     • Hmm to je argument – když nemáš 2 tis.kč na to Jít s 2 vnukama na blbou ligu tak tam nelez !!! Tak to je super to je krásný přiklad namyšlenosti a zaslepenosti ! Fotbal byl vždy lidová zábava pro všechny ! Ano na zápas Millwallu platím 27-32 £ dle kvality soupeře ale tam si na ten lístek vydělá chlap za 2.5 hod. práce a hlavně to je jiný fičák žadné chození místo běhání žadné 40× za zápas rozhozené ruce a flusáni primadony ale poctivě odmakané odježděné zápasy s minimem váleni se na travníku z po minimalním nepatrném dotyku protihráče !

     • Odpovídám mývalovi. Poctivě odmakané a odježděné zápasy s minimem válení po nepatrném dotyku – symbolem takového fotbalu v Anglii je jakýsi Sterling. Naštěstí spravedlnost zapracovala díky neschopnosti černochů (Kůdela měl pravdu) kopnout pořádně penaltu.

   • Kámo, i člověk kterej si to může dovolit by předražený, vydřidušký ceny zaplatit neměl.Je jedno o jaký jde zboží, nebo služby.
    Zvlášt když, jak píše Millwall, tomu neodpovídá jak hra, tak právě ty služby na stadionu.
    Lidi bohužel nepřemýšlí, chybí jim kritický myšlení, přemyšlejí, nebo spíš nepřemýšlejí a řídi je emoce, pocity a aby se pak mohli pochlubit na nějaké posrané síti, že byli na nějaké posrané Spartě, nebo Slavii.Tak to bohhužel funguje v celé ekonomice.
    Talkže oni to nakonec naplní, zvlast když mají permice slevu 50%, ale z lidí se stali ovce, otroci svých emocí, sobeckosti, nabubřelosti a touze po pozornosti.
    Proto na stadiony chodí hodně lidí kteří nehráli fotbal ani na Play Statationu a nebo tam chodí hledat smysl života, přidat a indentifikovat se s nějakou komunitou, a fotbal je jen nástroj.
    neříkám že jsou takový všichni teda, ale dnešní status qou ve světě a společnosti bude dál pracovat jako katalysátor a větší produkci těchto lidí ve fotbale.

   • Hlavně že Sparta byla založena jako “dělnický klub”, jak se všude chvástaj 🙂 Tvl, na tu hrůzu bych nešel, kdyby mi i zaplatili. Křetínský je masochista a Rosický má zranění i v hlavě. Což ostatně léta ukazuje.

 4. Jsou vtipný. Zrovna dneska jsem si říkal, že bych se zašel podívat. Ale asi nechtěj podporu publika.

  • Rudá kůže, v čem se mýlím? Když jsi tak inteligentní. Poslední léta a budoucnost vás pokory naučí. Nebyla Sparta dělnická třída? Znáš historii svého klubu? Teda bejvávalo a už nebude. Čus.

 5. Kup si O2,dej si žrádlo,kup 10lahváčů pouze pro sebe a kde máš dopravu do Prahy? Nějaký problém s cenou? Nechceš ,prď do křesla…

 6. Litr za LM je jim moc, ale v hospode prochlascou dvakrat tolik a to je v poradku. Nehulte, nechlastejte a bude na fotbal. Odpust si ty plastove Brániky a bude fotbal. Je to o prioritach. Jestli aj tak nemas litr navic za kvartal, tak si najdi poradnou praci. Je ji plna p*del.

  • Myslím si že jde hlavně o to že za ty peníze by měl člověk chtít i něco vidět Když půjdu na koncert na divadlo či na přednášku vím zhruba za co platím Dát tisícovnu za fotbal na který se nedá koukat je o nervy Na bojovný a dobrý fotbal se ty peníze dát dají Jenže víme co nám ti profíci na tom divadle jménem fotbal předvedou? V tom je ten hlavní problém Já bych to nerisknul..

 7. No říkal jsem si, že se možná půjdu podívat pro pobavení, ale dát litr a koukat se na ty ošousty, to radši budu doma.

 8. Proboha, ač nejsem Sparťan, tak musím konstatovat, že Za Vrbi se hra Sparty zlepšila, měli skoro stejně nastříleno gólů jako Slavia a to když Vrba nastupoval nehrozilo. Sparta jde nahoru, je silnější a bude Slavii prohánět tuhle sezonu. Ještě nezačala liga a už tady je jen kritika herního projevu….

 9. Já nevím co tady někteří tak brečíte. Mě to tak předražený nepřijde v porovnání s cizinou a kecy o kvalitě si nechte od cesty. Já jsem sice jen obyčejnej chlap s průměrnou vejplatou ale za to abych viděl svůj milovanej klub hrát Evropu si ten litr klidně dám, vždyť to není zas tak často. Půlka z vás daleko víc prokouří a prochlastá za tejden a to vám žíly netrhá. Buďte rádi že zas můžem na stadion

 10. A to se ještě nedávno někteří sparťanští fans na různých diskuzích chvástali, jak je jejich klub finančně zabezpečený- proč jsou potom ty ceny takové?! Přinejmenším tedy trochu zvláštní. A jestli ty peníze za vstupné dám, nebo nedám? = buďto chci, nebo ne. Jednoduché. Je to jak v obchodě, buďto jsem ochoten cenu za zboží akceptovat, nebo ne.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené