Reklama

Sparta zve dětské fanoušky na Rangers! Dorazit jich smí až 10 000

Pražská Sparta musí mít kvůli rasistickým pokřikům části příznivců během utkání s Monakem uzavřený stadion při zápase s Rangers. Existuje ovšem výjimka, a to jsou děti. Na stadion jich bude moci přijít až 10 000, musí ovšem jít o organizované skupiny.

UEFA v případě uzavření stadionů dává výjimku, díky které mohou na stadion alespoň děti. Toho tedy využila Sparta, která by jinak měla proti Rangers stadion prázdný.

Klub nyní zveřejnil informace, které se vstupu dětských fanoušků týkají. Nefunguje to nicméně tak, že se dohodne skupinka kamarádů a jde na stadion.

Vstupné je zdarma, kapacita minimálně 10 000, vše má ale svůj háček, který je celkem omezující, i když poměrně logický.

Na stadion se dostanou pouze organizované skupiny, ve kterých musí být minimálně 10 dětí a jeden dospělý doprovod.

Sparta důrazně upozorňuje, že při menším počtu, než je 10 dětí ve skupině, nebude daná skupinka na stadion vpuštěna.

Více informací najdete na klubovém webu, kde jsou i formuláře, jaké se musí před zápasem vyplnit. Zároveň je potřeba se na zápas registrovat předem.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. V duchu sparťanské filozofie budou na světelnou tabuli “promítaná” hesla z repertoáru nejtvrdšího jádra sparťanských ultras , rudá mládež je bude “citovat” a pak následně bude nejvyšší vedení klubu vyjadřovat svoje znechucení.
    Pozn.: nebylo to teď nějak podobně v Polsku, nebo Maďarsku?

  2. A nesmí si sebou vzít banán, protože nějaká černá skotská opice nebo debilní Lampard z toho udělá rasismus. Ale možná by nejlepší řešení bylo právě to, že ke každému lístku se bude banán přidávat. Z toho by mafie z UEFA dostala novou mutaci COVID 21.

  3. Chudáci děti se budou dívat, jak Češi dostávají nakladacku od nafoukanych skotů. To určitě budou hrdí na svojí zemi. Pak se z nich stanou Piráti, Novotní nebo jiný odpad. To, co ve Spartě momentálně hraje nemůže reprezentovat český tým v Evropě. Mělo by to být protiprávní. 3 goly v Plzni, kterou vypraskal z Evropy úplně každý, mluví za vše.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené