Spojte se s námi


Fortuna liga

Sparta zná možné soupeře do předkola Ligy mistrů. Ve všech duelech bude favoritem, velká šance cesty na Balkán

Real Madrid vyhrál Ligu mistrů a tím spustil menší pyramidu. Šachtar díky tomu poputuje přímo do skupinové (ligové) fáze, Dynamo Záhřeb se posunulo do play-off. A i pražská Sparta už zná možné soupeře do druhého předkola milionářské soutěže.

Publikováno

dne

Real Madrid vyhrál Ligu mistrů a tím spustil menší pyramidu. Šachtar díky tomu poputuje přímo do skupinové (ligové) fáze, Dynamo Záhřeb se posunulo do play-off. A i pražská Sparta už zná možné soupeře do druhého předkola milionářské soutěže.

1 000 Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Dostat se do Ligy mistrů je ohromný cíl všech sparťanů, ať už hráčů, fanoušků či celého vedení. Na legendární znělku na Letné totiž čekají již od roku 2004. Loni musela Sparta kousnout kruté vyřazení od Kodaně na penalty.

Tentokrát bude mít cestu o něco delší, začne totiž již ve druhém předkole Ligy mistrů. Trochu paradoxně tak mistr začne dříve, stříbrná Slavia totiž startuje až ve třetím předkole. Je to však z důvodu, že UEFA od nové sezóny začala upřednostňovat klubový koeficient před koeficientem celé země.

Nicméně druhé předkolo by pro Spartu neměla být žádná velká překážka. Je to samozřejmě zrádné a nesmí nikdy nic podcenit, ovšem prakticky ve všech duelech by měli být letenští favoritem.

Mezi nejtěžší soupeře, na které může Sparta narazit, patří rumunské FCSB, kosovské FC Ballkani a polská Jagiellonia Bialystok.

Dále se letenští mohou utkat s estonskou Florou Talinn, faerským Klaksvíkem, irským Shamrockem Rovers či arménským Pjunikem Jerevan. Poslední kategorie jsou velcí outsideři, přes které by bylo blamáží nepostoupit.

Do této skupiny spadá gibraltarský Lincoln Red Imps, The New Saints z Walesu, lotyšská RFS Riga, moldavský Petrocub Hincesti a bosenský celek Borac Banja Luka.

Kromě Jagiellonie Bialystok ještě všechny týmy nastoupí v prvním předkole, ovšem očekává se jejich postup, jelikož narazí na ještě větší outsidery.

Možná soupeři Sparty ve druhém předkole LM:

Flora Tallinn
FCSB
Klaksvík
Shamrock Rovers
Lincoln Red Imps
The New Saints
Pjunik Jerevan
RFS Riga
Petrocub Hincesti
FC Ballkani
Borac Banja Luka
Jagiellonia Bialystok

Zdroj: FC Koeficient, X, UEFA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.