Spojte se s námi


Fortuna liga

Sparta začala prodávat roušky, výtěžek poputuje do nadačního fondu!

Dnes Sparta oznámila na svém instagramovém účtu že ve tři hodiny začíná na svém e-shopu prodávat roušky. Do osmi minut nezbyla ani jedna, všechny byli beznadějně vyprodány.

Publikováno

dne

Dnes Sparta oznámila na svém instagramovém účtu že ve tři hodiny začíná na svém e-shopu prodávat roušky. Do osmi minut nezbyla ani jedna, všechny byly beznadějně vyprodány. Všechen výtěžek poputuje do nadačního fondu AC Sparta Praha.

„První verze roušek je stejná, jako ty, které klub v minulých dnech rozvezl svým bývalým hráčům. Tyto čistě rudé roušky se sparťanskou nášivkou na jedné straně vznikly přešitím starých klubových trik a jejich výroba tak byla zcela ekologická. Navíc vznikaly v chráněné dílně Prosaz, takže daly práci handicapovaným lidem. Poté, co jsme jimi zásobili naše bývalé hráče v seniorském věku, jsme je nabídli i vám. Výtěžek z prodeje půjde Nadačnímu fondu ACS.

Druhý design roušek vznikl přímo pro vás, pro naše fanoušky. Jde o roušky s klubovým logem a nápisem My jsme Sparta. Tyto roušky nevznikaly v chráněné dílně. I v případě roušek My jsme Sparta jde celý výtěžek prodeje Nadačnímu fondu,“ Uvedla Sparta na svých webových stránkách.

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.