Reklama

Sparta vysvětluje vysoké ceny lístků na Rapid, důvody dávají smysl

Pražská Sparta se po zveřejnění ceny lístků na 2. předkolo Ligy mistrů s Rapidem Vídeň setkala s vlnou nevole široké veřejnosti. Vysvětlení klubu však dává smysl a očekává se, že jej mnozí pochopí.

Vlna naštvaných reakcí po zveřejnění ceny lístků na Rapid Vídeň zavalila sociální sítě. Fanouškům se nelíbilo, že nejlevnější vstupenka na Rapid stojí 890 korun.

Na protilehlou tribunu, kde jsou nejlepší místa, by si museli fanoušci zaplatit až 1 190 korun. Marketingový ředitel Kamil Veselý však vše nyní vysvětlil.

“Zaznamenal jsem negativní reakce na výši cen vstupenek na zápas proti Rapidu. My ale tento duel z hlediska celé sezony považujeme za extrémně významný. Zároveň je dobře si uvědomit, že i když kapacita stadionu bude poloviční, náklady na organizaci zápasy jsou kvůli opatřením proti covidu dokonce vyšší než v běžném režimu,” řekl.

Následně zmínil fakt, že vstupenku za nejvyšší cenu si s největší pravděpodobností nikdo nebude moci koupit, jelikož je vykoupí permanentkáři, kteří platí pouze polovinu ceny.

“Základní cena lístku je sice vyšší, my ale věříme, že většinu vstupenek si mezi sebou rozeberete vy, naši permanentkáři, protože využijete výraznou padesátiprocentní slevu. Kombinace vyšší základní ceny a výrazné slevy pro permanentkáře navíc výrazně komplikuje nekalé podnikání překupníkům vstupenek,” dodal.

Někteří fanoušci tyto slova chápou a děkují za ně, stále se však najde spoustu těch, kteří s tímto krokem zásadně nesouhlasí.

Zdroj: AC Sparta Praha

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Chytrá horákyně. Permanentkáři, pomož. Kup to za půlku a permice se ti vyplatí. Přiraž si čtvrtku a když postoupime, kšeft se ti bude postupně rentovat.

  • Máte naprostou pravdu. Kéž by bylo více takových rozumných a střízlivých v řadách těch co fandí fanaticky jedné klubové barvě se zaslepeností. Naprosto s Vámi souhlasím,že je to nechutná bouda na fanoušky “rádoby” nejlepšíhoi klubu tady v republice. Nejprve se bafuňáři v kancelářích ohání dostupností lístků nebo i vstupenek ale v konečném výsledku obyčejný fanda utře hubu a jeho místo zasedne pracháč s mercedesem Benzem zaparkovaným na chodníku před stadionem,který může všechno !!

   • MILLWALL rovná se zase komoušský keci jak by to mělo být.Ty jsi se zasekl v době MILLWALLE prober se uz nežiješ v socialismu ikdyž ty jsi si asi chrochtal.

    • Byl sem ve straně a co!? Měl jsem jako komunista řadu výhod a zkušenosti z té doby můžu zůročit i nyní, kdy jsem si nechal okamžitě vystavit kovid pas abych se všude dostal a mohl úplně všechno. Ale vy budete jeden z těch odpíračů a nadávačů na komunisty, přitom tehdy bylo blaze – stačilo nevyčnívat a dělat všechno co se po člověku chtělo a bylo to bez problémů. A že člověk nikam nesměl jsou keci: mohl do Bulharska nebo do Tater !!

     • To tu tak nějak všichni předpokládali že jsi rudý kádr a minimálně spolupracovník StB. Krásně to do sebe zapadá komáre prospěchářskej.

     • ty millwale budeš držet hubu a čumět do zdi. a pracháč si bude čučet na fotbal. protože ty jsi jenom neschopný, tupý přizdisráč. a tvoje doba skončila. navždy. tak si hod lano a neotravuj.

     • To myslíš vážně s těma komunistama.Většinou s tebou souhlasím.Dokážeš se na věci dívat kriticky, ale tohle snad nemůže říct ani Filip s Grebeníčkem.:)
      Tobě asi nezavřeli tatínka do uranových dolů, asi mu dovolili studovat když to někomu zakázali atd.atd.
      Líp nebylo ani ekonomicky, a tatry, tak to sori, slovenštiny mám plný zuby už jen u nás v republice.Slovensko bych objel i kdybych měl jet na Ukrajinu.

 2. Kvalita něco stojí. Na VELKOCLUB SPARTA Praha jako nejslavnější a nejúspěšnější klub Česka nemohou mít vstupenky stejnou cenu jako na second hand fotbal Slávii …

  • Sparta by se měla poučit a začít šetřit !! Pak by nemusela šponovat lupeny takhle vysoko. Místo drahé údržby stadiónu mohla zaměstnat žence což by vyšlo mnohem levněji. Já když funkcionařil u nás na vsi tak tam byl děda jménem Politruk, kterého jsme zaměstnali jako sekače kosou na trávníku. Když posekal a chtěl peníze nic nedostal a odešel s prázdnou kapsou a brekem,ale takhle se prostě dělá velký byznys – morálka musí stranou ve prosěch klubu !!

 3. Jen pro zajímavost, včera jsem vyrazil z Litoměřic pro permici na Slávku, když už jsem byl v Edenu, navštívili jsme s vnukem naše Muzeum a jelikož hrajeme až třetí předkolo Ligy mistrů, mají majitelé permic vstup gratis, zkrátka Jarda si fanoušků váží, to není jako v letenském cirkusu. Ale když má “velkoklub” pokladníka Evžena Krabse z Spongeboba……

  • Vy jste mi ale vtipálek !! A co se takhle podívat za trať ke konkurenci v Edenu kde to dělají hódně dobře!? Mlít pantem, vzpomínat na zašlou slávu a chrastit klíčenkou v naději lepších zítřků jak na hřišti, tak v zázemí je nehorázná naivita. Říkám, skočte se podívat na Slávii jak to tam Jindra a další dělají a pak mluvte. Do té doby raději jezte ty svoje sparťanské pirožky !!

    • Ve slušnosti řečeno, Dave – retard ze skupiny duševního mrzáčka mycwy, možná jeho další nick. Nevím proč se rozčiluješ, klidně si kup lístek na druhé kolo Ligy mistrů, já mám třetí zadarmo a to už se možná letenského cirkusu týkat nebude.

 4. Podstatné je v každém obchodě ,když zákazník chce kvalitní zboží musí draze zaplatit.Jen se obávám ,aby i Sparta za ty nehorázné ceny nabídla špičkovou kvalitu.Záruka na kvalitní herní projev žádná a reklamace nemožná.Nezbývá než kniha přání a stížností ,což je Sparťanská diskuse.

  • Jaký nehorázný ceny vole ? ! Zajdi si do kina nebo na koncert a pak mudruj. 600 vydělám za půl hodiny takže cena uplně v klidu.

   • Zdravím budoucího “majitele” Efotbalu. Znám se s jedním, který je jako ty homokláda, stejně jako ty fandí letenskýmu cirkusu, ale na rozdíl od tebe není duševní mrzáček a nechá se s ním bavit o všem, pouze mu vadí holky a ten mi říkal, že prý za pořádně vykouř… klacek se platí 500, ty vyděláváš 600, tudíž tě u toho asi držej za uši, to je to kilo navíc, ty ale musím mít plachty.
    Ostatním se ten článek omlouvám, ale když on je mycwa a jeho falešné nicky tak srandovní. Už je ti 31, vím, že to bude těžké, ale zkus někdy alespoň trochu přemýšlet, jinak budeš pořád všem k smíchu….

 5. Během mých cest po Austrálii před pár léty jsem se jednou pohyboval v buši. Náhle se rozhrnulo křoví a vyšel z něj tamější křovák s bumerangem zaraženým v hlavě !! Asi lovil zvěř,hodil bumerang, netrefil a ten se vrátil a zaťal se mu do hlavy !! Chvíli vrávoral, pak padnul na znak. Byl to pro mně šok,ale mnohem větší šok musejí být ceny lístků a vstupenek stanovené manegementem Sparty pro fanoušky !! Tohle je ostruda a důkaz o mizerném finančním směrování našeho “rádoby” nejlepšího klubu. Lístek nebo i vstupenka má být dostupná pro širokou obec a né našponovaná mimo dosah běžného smrtelníka !!

 6. Jen další blbé kecy na oblbování fanoušku pardon ovcí !! Jaké vyšši náklady v rámci covidu ? Jako těch 20 pořadatelu kterým platíte 500kč na osobu kteří budou kontrolovat doklady doklady na vstupu aby tam nikdo neprošel kdo nemá certifikát o ukončeném očkování – prodělání covidu v posledních 6 měsíci- či se prokáže negativnim testem ne staršim než 3 dny ?!! Při pruměrné ceně za vstupenku 980 kč × 9000 vstupenek to je výdělek 8.820.000 kč + minimalně 10 mil.kč za Tv vysilací práva + 5 mil.kč za reklamy = skoro 24 mil.kč za ten to zápas ! Náklady na domácí ligový zápas typu Ostrava jsou kolem 1 mil.kč zápasu Evr.poharu kolem 1.5 mil.kč v době necovidové !!! Jste normální darebáci zloději vydřiduši vychcánkové nic víc !!! Sniž te o 50 % náklady na platy Čupra Svobody Rosických Dočkala Čelustky Pavelky Krejčího a máte zaplaceny náklady na 1 domácí utkání předkola Evropských poháru a lístek bude moci stát max.500kč ať má fanoušek pernamentku či nemá !!!

 7. Někteří diskutující by měli dodržovat pravidlo, že léky se nesmí kombinovat s alkoholem. potom z nich lezou takováto “moudra”😂

 8. 600 korun za dobrej zápas je uplně v pohodě ale seshitý kokoti mývalové co nikdy nebyli ani v edenu budou stejně blejt. Mývalovi dejte někdo do držky prosim

  • Do držky by jsi potřeboval především ty, i když je mému synovi teprve třináct, kdy se někdy bohužel dostane na Ruik, ptá se co jsi za hovado a bohužel má naprostou pravdu. Ty jsi opravdu hovado!

 9. Koukám že vosral s mývalem se vrátili z líbánek na mácháči a zas nám zasíraj diskuze svejma seshitejma hovnama 🙂 Proč se ty buzny nevěnujou radši svejm análům ?

 10. Jen tak mycwouši koukám, že jsi za dvacet minut stihl totálně zasra.. vše, o čem se tady psalo. Na to co si o tobě myslím, jsem ti už odpověděl dříve. My sešívky půjdeme ne na druhé, ale na třetí kolo LM gratis, díky našemu Jaroušovi. Tak čau kuřbuřte.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené